Aynur doğan'ın şarkılari, türküleri?

sizce nasıl ben çok seviyorum :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cok severim. Keca kurda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu ismi ilk kez duyuyorum :O

0|0
    0|0
  • O kim ki

0|0
    0|0
  • Meyhaneci

1|0
    0|0
  • karadenizli olmama rağmen dinlerim. kürtçeyi sevme sebebim. rewend bir de onu tanıdığım film müziği gönül yarasındaki şarkı süper.

0|0
    0|0
  • Gayet güzeldir beğenerek dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Yaranmaz aşık der susarım :)

0|0
    0|0
  • Anadolu'daki İranlı'ları sevmiyorum... Hele hele soyunu inkar edenleri hiç sevmiyorum.

0|0
    0|1
    • Kürt yoktur. Anadolu da yaşayan İranlılar vardır... Kürdistan tanımı ilk olarak Selçuklular döneminde, Med İmparatorluğu döneminden, Anadolu da kalan İranlıları ana milletinden ayırmak için kullanılmıştır... Burada yaşayan halka önceleri Kurdii yani Kürdistanlı denilirken zaman için halka da Kürt denilmeye başlanmıştır... Yani tamamen çakma bir isimdir. Şu anda Kürt isimli millet yaratmaya çalışmalarının tek amacı klasik böl parçala yönet taktiğinden başka birşey değildir.. T. C. Devleti bunu itiraf edemiyor... Çünkü ederse İran a uzun vadede taviz vermiş olacak... Tıpkı Yunanistan'da yaşayan Batı Trakya Türkleri gibi.. PKK bunu itiraf edemiyor. Ederse tüm amacını yitirmiş olacak... Hatırlanırsa PKK ilk çıktığı zamanlarda en büyük desteği İran'dan alıyordu. Bir kişinin ben kürdüm demesi ile Balkanlar'da yaşayan bir Türk'ün "Biz Türk değiliz, Osmanlıyız" demesi aynı mantıktır. Tarihi incelerseniz bunları göreceksiniz.. Çakma millet isimleri ile kendi soyunu inkar eden soysuzdur.

• @noreplay Safevi devleti bir Türk devletidir. Araştırmak dedin de... ben sana daha derin bir konu bulayım... İranlılar, yani Acem halkı, yani Farslar tam 1000 (bin) yıl boyunca Türkler tarafından idare edilmiştir. 26 Ekim 1923 te ilk defa bir İranlı (Şah Rıza Pehlevi) yönetimi devir almıştır. Bilmem bu sana ne kadar çok bildiğimi anlatıyor mu? Eğer bu konuda şüphen olursa söyle hemen sana kaynak ta göstereceğim.

• @norplay miş pardon.. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bir bunu biliyorum bu da yeter bence :)
    http://www.youtube.com/watch?v=LP2qdI4_1_c

0|0
    0|0
  • Bayılırım mütevazi kişiliğine Aynur Doğan'ın. Ha söylemeden geçemeyeceğim Ahmet Kaya'nın "Kaçakçı Kurban" adlı parçasını harika yorumlamıştı ve o zaman bir kez daha hayranlığım artmıştı kendisine...

0|0
    0|0
  • Tanimiyom. google amcaya sordum bana dedi bir dahakine guzel soru sor dedi :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...