En sevdiğiniz Ülke ve nedeni?

Arkadaşlar en sevdiğiniz ülke neresi aceba görmek istediğiniz yazarmsnzzz?

Güncellemeler:
Türkiye dediler yok artık bu demokraside.
Sahsen ben Hollywood

0|0
43|127

En İyi Erkek Görüşü

• Ne Amerika ne Rusya ne Ukrayna nede diğer abidik gubidik saçma avrupa ülkeleri... herkes reklamını çok güzel bir şekilde yapan bu ülkelere tapıyor aslında hepsi birer beton yığını hatta belki Türkiyeden farksızlar, her anlamda...
    Eğer rahata düşkünsen asya ülkelerine gidiceksin doğanın tadını çıkartıcaksın sıcaktan kavrulup az bir para harcayım çok şey yaşayıp döneceksin hepsi bu kadar.
    Ama tercihim Avustralya çook farklı iklimleri bir anda yaşayabiliyorsun, bazen tropikal bazen klasik bir temiz gökyüzü, esrarengiz farklı hayvanlar onun dışında unutmadan kızları tabi... :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 126

• Aslinda gidip görmek istedigim iki ülke var
    birisi İtalya birisi Güney Kore
    ikisinide Tarihi nedenlerden ötürü:)

2|0
    0|0
  • Ben tüm dünyayı, tüm ülkeleri görmek istiyorum... Motosikletime atlayıp uzun bir dünya turuyapmak istiyorum. Yalnız başıma...

0|0
    0|0
  • Herhangi bir avrupa ülkesi. En azından çalıştığının emeğinin hakkını verirler.

0|1
    0|0
    • Hic sanmiyorum oralarda asil kapkac uyusdurucu turkiye daha gelismis bence

• Arkadaslar yorumlari okudum evet belki bir bakima haklisiniz ama tabiki oralarda dinlerine sahip cikmak kolay cunki yasak yok icki icerek vaftiz yapiyorlar soylemesi ayiptir bakirelere uzayli gozuyle bakiyorlar zaten devlet calismayanlari bile besliyor suc ortamini oldukca azaltiyorlar. ama o sartlarda suclu agir cezada aliyor. turkiye oylemi cinayet isle 5 sene sonra iyi halden sokaktasin ha bide devlet bakmiyo acsin yasamak zorlasdikca suc orani artar. gerci ben islami rahat yasamakdan bahsediyordum ama anlattiklarimda turkiye gercekleri.@sipirminn

• Türkiye resmen safdışı kaldı

• Türkiye ne olursa olsun benim ülkemden daha güzel neresi olabilir ki tabi ki de hiç biyer ne mutlu Türküm diyene

0|1
    0|1
  • Hollandayı çok seviyorum. Nedeni ise üçgen şekilde olan ve sıra sıra evleri. sokakları. caddeleri. insanların kimseye karışmaması. ve birçok akrabam orada , sevdiğim insanlar orada. çok sevimli bir ülke. tamamı konya kadar. düşünsene 3 saat sürüyor arabayla bir ucundan bir ucu. şehirleri mahalleler kadar. çok güzel ve ayrıcada. halen özünü koruyan bazı şeylere sahip

1|0
    0|0
  • İtalya Roma-Milano... okul için sıklıkla gidiyorum. İnsanlardan bahsetmek istemiyorum ama Roma gerçek bir şehir. Adamlar tarihin, doğanın ve temizliğin içinde yaşıyorlar. Ses kirliliği bile yok. Sokak satıcıları bağırmıyor, korna sesi yok. Düşünsene Melih Gotçek yok... Suyun tadına alıştığın zaman Romadan asla bikmazsn.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim ülke yok şu anda. Çünkü bir yeri sevmek için gezip, görmek,, havasını bir solumak lazım diye düşünüyorum. Merak ettiğim ve çok gitmek istediğim yerlerden biri. St. Maarten. Nedini de bu.
    http://www.youtube.com/watch?v=WS8y89DHMTs
    O plajda denize girip o duyguyu yaşamak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Avustralya cennet mübarek

0|0
    0|0
  • Japonya adamlar şerefli çünkü herhangi bir politikacı hakkında yolsuzluk dedikodusu bile çıksa adamalr istida eder gerekirse harakiri yapar ama Türkiyede Adamın hırsız olduğu ispatlanır bizde üzerine cumhurbaşkanı seçeriz ödül olarak işte malesef böle bir ükeyiz biz

0|0
    0|0
  • en sevdigim ülke TÜRKİYE Nedeni ise lideri ve önderi Mustafa Kemal Atatürk.. ve yurt dısina en fazla 1hafta kalirim... cikacaksam bile...

0|0
    0|0
  • Kutup bölgeleri sıkılmadan bıkmadan bu tür fotoğraflar çekmek için..
    1.bp.blogspot.com/.../Northern-Lights-Winter.jpg

0|0
    0|0
  • İSPANYOLLAR

BKZ : Jorge Lorenzo, Marc Marquez, Dani Pedrosa / Bende İspanyol olsam TMF 1000CC C Yarış pilotluğu yerine MOTO2 / MOTOGP de ki pilotlardan biri olabilirdim. İşin parasında değilim. Dünyanın en iyi pistinde, en iyi motorlarla ve en iyi lastiklerle yarışmak bunun için şu an tüm paramı veriridim. 1 gün yarışmak için. Malesef para ile olmuyor bu işler :/

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama gitmek istiyorum
    İrlanda
    Çünkü hem ortamlari süper diyorlar
    ve redhead + ginger hatunlardan dolayi ;)

0|0
    0|0
  • Norveç. Öncelikle Kizlari da erkekleride cok tatlı :) toplumun refah seviyesi yüksek , ekonomi rahat , doğası mükemmel , teknoloji gelişmiş yani isterdim norvecte yasamayi tabi yinede Türk olarak.

0|0
    0|0
  • Ne demokrasiymiş arkadaş ya :D Neyse benim var ya bir tane " Transdinyester " nobody olmak istiyorum orada :D

0|0
    0|0
  • Hollanda'nın başkenti AMSTERDAM... Orada yaşamak istiyorum. herşeyin serbest olduğu özgürlükler şehri.. uyuşturucu bile :)

1|0
    0|0
  • İngiltere
    Hayatta en önemli şey sağlık. National Health Service var. Sağlık bedava. Eğitimin Türkiyeden daha iyi olduğu kesin. Futbolu iyi oynuyorlar. Geleceğinden endişe edilmeyen bir ülke. Bir çok sömürgesi var. Güneşi batmayan İmparatorluk. Kızları güzel ve eğlenceliler :D

0|0
    0|0
    • İngilizceyi çok iyi biliyorsan gidebilirsin de. s

• Turizmdeyim 4 yıldır. Bir çok kızla tanıştım. Ama ben önce kendi geleceğimi garantilemek istiyorum kimseye bağlı kalmadan. Daha sonra gideceğim.3 yıl kaldı :D

• Mümkünse yaşaması zor olan bir ülke olsun en azından yaşam koşulları zor olan bir ülkenin resimlerini videolarını görmek yerine yaşarken hissetmeyi daha çok isterim...

0|0
    0|0
  • 1 - adelboden
    2 - steckborn
    3 - norheimsund

tercihleriyle : İsviçre.

ayrıldığımda hüngür hüngür ağladığımı bilirim..
    viskileri bile içimi ısıtmadı giderken :(

0|0
    0|0
  • Peru, Machi pichu

0|0
    0|0
  • "Benim yalnız ve güzel ülkem" Bu cümle yüzünden pes edip gitmek olmaz

http://www.youtube.com/watch?v=a-99F8H9bxM

0|0
    0|0
  • Rusya soğuk karlı pek güneş görmez görse de rahatsız olmazsın ideoloji süper halk iyi ekonomi iyi hükümet iyi daha ne olsun

0|0
    0|0
  • jamaika :D sülalece rahatlar :D

0|0
    0|0
  • Türkiye haricindeki tüm ülkeler olabilir.

0|0
    0|0
  • Finlandiya

0|0
    0|0
  • Amsterdam <3

1|0
    0|0
  • tukuye haric heryer olur

1|1
    0|0
  • En sevdiğim mi bilmiyorum bir şeyi tanımadan sevmek mümkünmüdür tartışılır , İskandinav ülkelerini hep gezmek istemişimdir sadece şehir merkezlerini değil şehirden uzak bölgelerini.

0|0
    0|0
  • litvanyaa

0|0
    0|0
  • Görmek istediğim değilde yaşamak istediiim yeri söyliyim ben ABD/California sebep olarakta hayallerim orada gerçekleşicek ve hayallerimi söyleyemem bana kalsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    96

Kızlar Ne Diyor 43

• Kore , dillerine merakım var insanları çok sevimli bir haberde duymuştum sırf bir gemi battı diye başbakan istifasını vermiş ne bileyim dürüstler

0|0
    0|0
  • Avrupa'ya gideceğim ben. Türkiye'nin ne kendinden ne de insanlarından hayır yok.

1|1
    0|0
  • Latin ülkelerinden biri olabilir. Hayranım tarzlarına, sıcakkanlılıklarına. Özellikle İspanya veya Brezilya olabilir.

0|0
    0|0
  • İzlanda.
    Doğal zenginlik ülkesi.
    Lav ovaları, fiyortları falan var severim.
    İklimi tam sevdiğim gibi karlı soğuk.
    E bide okyanusun ortasında bir ada.
    Sevilmez mi

0|0
    0|0
  • Italya, erkekleri Türk erkeğine benzer ama karakter vardır en azından, ve daha bakımlılar :) italyan mutfağı çok güzel konumu italyanca dili herseyiyle favorim..

0|0
    0|0
    • İtalyan mutfağı dediğin iğrenç yemekleri hiç İtalyada yedin mi?

• Hollywood mu 😳

1|0
    0|0
  • (Güney Kore) Bana huzur veriyor.
    (Japonya) Bana huzur veriyor.
    (Çin) Bana huzur veriyor.

Bunların hepsinin içinde yaşıyorum hayallerimi süslüyor güzelleştiriyor bana sunuyor :)

0|0
    0|0
  • HİNDİSTAN. Acik ve net. Çünkü butun sevdigim aktorler orda. Bollywood unuleri. Heyecanlandim yine ya. 👯

0|0
    0|0
  • İtalya.. İtalya.. İtalya.. Orda bir pizza yesem ne muhteşem olurdu.. 🍕 🍕 🍕 🍕

1|0
    0|0
  • Politika demokrasi kavramlarını bir kenara bırakırsam birazda duygusal davranıyo olabilirim ama Türkiye :D Amerika, Kanada , İskandinav ülkelerini paha biçemem

0|0
    0|0
  • Yaşam şartları bakımından Avustralya ya da İsviçre

0|0
    0|0
  • ingiltere. bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • israil

0|1
    0|0
  • Hollywood ülke değilk los angeleste bölge sadece:)

0|1
    0|0
  • londra o kırmızı telefon klubelerini çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Amerika.

0|0
    0|0
  • Los Angeles
    San Francisco
    Nedeni;
    Gta San Andreas

1|0
    0|0
  • Kanada, nedense bir sempatim var:)

0|0
    0|0
  • barselona. guzel hatiralar, guzel gunler geçirdim. yeri de guzel, insanlari cana yakin

0|0
    0|0
  • Norveç çünkü ıskandinavya hep çekicidir :)

0|0
    0|0
  • her yer olabılır :)

0|0
    0|0
  • Hollanda çünkü gittiğim ülkelerin arasında en çok hoşuma gideniydi. Orada yaşamak istedim

1|0
    0|0
  • İtalya

0|0
    0|0
  • Norveç

0|0
    0|0
  • dubai zengin memleketine gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • macera dolu amerika :D

0|0
    0|0
  • Japonaya gidip görmeyi çok istiyorum. Müzik, film, anime, kültür ve yaşam biçimlerine çok ilgim var.

1|0
    0|0
  • Hollywood eyalet, ülke değil ve bence kanada veya avusturalya çok güzel ülkeler

0|0
    0|0
  • bosna-hersek sebebine gelince hiç bilmiyorum sadece seviyorum :))

0|0
    0|0
  • Türkiye. Kendimi en iyi ifade edebildiğim dil türkçe, sevdiğim insanlar burada.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...