Türk komedi dizileri önerebilir misiniz?

Zaman geçmiyor geceleri şu saatlerden sonra. Yabancı dizilere nedense kanım kaynamıyor hiç. Aslında Türkçe dublaj olursa o da olur. Vakit geçirebilecek yapımlar önerebilir misiniz netten izleyebileceğim?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• sıdıka

şaşıfelek çıkmazı

nasıl evde kaldım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• türk komedi filmi önereyim :D bence dünyanın en saçma filmi olma özelliğini de taşıyor :D

"arabesk" 1980 yapımı :D

0|0
    0|0
  • Avrupa yakası tekrar başlasa keşke

80' ler de fena değil

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun.

0|0
    0|0
  • işler güçler,ibret-i ailem yeni gözdelerim,eskilerden de bir arkadaş yazmış sıdıka iyidir,bir de izlemekten sıkılmadıysan avrupa yakasının ilk bölümleri

0|0
    0|0
  • İşler Güçler fena değil hatta iyi gibi geldi bana daha 2 bölüm yayınlandı ama hoşuma gitti,beğendim,takdir ettim.Alınlarından öpüyorum :D

0|0
    0|0
  • leyla ve mecnun ötesi berrisi tırtt bence

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun u tek geçerim

1|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun. Tek geçerim.

0|0
    0|0
  • hasan almaz basan alır

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi

0|0
    0|0
  • jackass 3.5 izledinmi. ? lakin dizi degil

0|0
    0|0
  • kesinlikle Avrupa Yakası:)

0|0
    0|0
  • pis yedili, tatlı hayat, nejat uygur tiyatro gösterileri

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Yabancı filmleri hic sevmem! Bir cok onere bilirim... Dun mesela "Vay arkadas" filmine baktim...

* "Harbi Define"

* "7 kocalı Hurmuz"

* "Kolpacino bomba"

* "Kadri'nin goturdugu yere git"

* "Kutsal damacan"

* "Destere" vs. bunlar aklima gldi simdi .d bu arada tam bi Safak Sezer hayranıyım butun filmlerini izlemisimdir heralde .dd

0|0
    0|0
    • Ben de Alemin Kralını bitirdim 1 haftada :D Ama onun dışında pek sevmiyorum Şafak Sezer'i :)

• Sen dizi demişsin filmler yağmış :)

80'leri izle,güzeldir.

1|0
    0|0
  • Ateşli piliç izle şu saatte izlenecek en güzel komik bir film defalarca izlerim

0|0
    0|0
  • 7 numara

sıdıka

avrupa yakası

ve ve *işler güçler* sıfır kilometre izlenmeye deger.

1|0
    0|0
  • Türk komedi dizisi olarak şiddetle 80'leri tavsiye ederim...:) Aslında ben o dönemleri yaşadığım için hoşuma gidiyor..Sen de şimdiki dönemle karşılaştırarak eğlenebilirsin :)

0|0
    0|0
    • 80'lerde neler var peki tavsiye edebileceğin :) Şimdikilerden değil zaten tavsiye almakistediklerim ben de 90'lar severim genel olarak.

• Çok pardon :) Biliyorum onu TRT dizisi. Şoray Uzun oynuyor :D Hoş gerçekten haklısın. Ama daha eski dizi tavsiyeleri bekliyordum açıkçası. Ondan aklım yıla kaydı :D

• Tamam madem...:)

Düşünelim... O da eski gibi işte :P Dur bakalım birşeyler bulabilecek miyim...Aslında dur aklıma geldi...İki aile, yayınlandığı dönemde izlemediğim fakat sonradan izleyip çok beğendiğim bir diziydi..O da olabilir.:)

• how i met your mother izle

0|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0