Müşteri Hizmetleri ile Konuşup Başınıza Gelen Komik Durumlar?

Herkese merhaba soruda da anlaşıldığı gibi musteri hizmetleri ile konuşupta komik bir olay oldu mu? Avea sağolsun beni günde 3 5 kez arıyor artık adamlarla kanka olduk bir gün çok kötü tersliyicem ama..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim tanışma işlerimiz olmuştu. TTNET müşteri hizmetlerini aradım. İnternetin nakil olması gerek falan dedim. Dediler ki; Biz 2 gün içinde bağlayacağız. Arkadaş 2 gün geçti 5 gün geçti adamlardan haber yok. Bu seferde abim aradı: + 2 gün içerisinde bağlanacak dediniz 10 gün oldu tık yok.
    -Biz yetkililerle konuşup işlemlerinizi hızlandıracağız. Birkaç gün daha beklemenizi rica ederim.

Yahu bu TTNET yine gelmedi. Abim delirdi. Yine aradı.
    +Birkaç gün dediniz gelmediniz dalgamı geçiyorsunuz kardeşim gelecekseniz gelin. Gelmeyecekseniz işlemi iptal edip başka bir bağlantı kullanacağız.
    -Mağduriyetinizi anlıyorum. Yarın kesin bağlanacaktır.

Yine bir oyalama süreci. Bu TTNET yine gelmedi. Abim en son çıldırıp modemin kablosunu koparıp çöpe attı :D + istemiyorum l*n internet şerefsizler diye sinirlenip Uydunete acil geçiş yaptı. O gün bugündür Uydunetçiyiz :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir süre müşteri hiz. çalıştım sana bir kaç tane anımı anlatabilirim ama geçen gün avea ile komik bişey yaşadım aradım nette sorun var diye kızcağız soluksuz ful heyecanla konuşuyor ve eminim kalbi ağzından fırlayacak heyecandan. içimden dedim kesin yeni bu:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gelmişini geçmişini s*keyim dedim. Bende senin aşkım dedi. İyi geceler bebeğim dedim. Sanada dedi kapattı O. O

0|0
    0|1
Yükleniyor...