Kitap okuyan kaldı mı?

Doğrusu halimize acıyorum sosyal medyadan teknoljiden artk kitap okumaya vakit ayırmıyoruz yazık ediyorz diye düşünüyorum. O kadarki artk elinde kitap olan birini gorunce kosup sarlmak istyrm.

okuyan kaldysa Hangi kitabı okuyorsnz veya en son ne okudunuz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumak medeniyettir. Kitap okumayan insanlar için üzülüyorum. Kitap insana ufuk kazandırır, vizyon verir. O hayal dünyasına bayılıyorum.
    Son zamanlarda araştırmaları okumayı seviyorum. Genellikle de spor hakkında tarihi araştırmalar. Bu sıralar okuduğum kitap Mehmet Yüce - Osmanlı Melekleri. Beklediğim kadar iyi çıkmadı ama yine de okuyorum.

Son okudupum kitap ise yazılarını da takip ettiğim Cansen Erdoğan - Hayatın C Şıkkı.
    Güzel bir kitap yazmış Cansen Hanım.

1|0
    0|0
    • Takdir ettim sizi düşüncelerinizi.
      Teşekkürler

• Roman severseniz eger bin muhteşem güneş i de tavsye edrm khaled hosseini yazari

• Tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Lakin son yıllarda roman okumaz oldum. Daha çok araştırmalar, akademik çalışmalar gibi yayınları okumayı tercih ediyorum.
      EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Etrafımdaki kızlar genelde kitap okuyor ama erkeklerin alışkanlığı yok gibi.. (tabii okuyanlar var ama kızlara göre daha az)

Son okuduğum kitap: Seri Katillerin İç Dünyası

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında'yı okudum ve Aşkın Peşinde'yi okuyorum. Okuyan var ama kızlar daha çok erkek okuyan çok az en azından benim çevremde

0|0
    0|0
  • En son labirent serisinin 2. Kitabını okudum yarın kitapçıdan yüzüklerin efendisini alıcam sipariş verdim yarın gelicek ben kitap okumayı seviyorum tv izlemekten daha güzel

0|0
    0|0
  • Oncelikle Ders notlarimi okumam gerek. Onlar duruken kitap okuyamam. Ders notlarimi bir romanla aldatmam

0|0
    0|0
  • çok çok az

0|0
    0|0
  • Cidden haklisin ya.

0|0
    0|0
  • Okumuyorum sıkıcı
    Yapmadigim birsey icinde baskasina soz soylemek istemem

0|0
    0|0
  • bizim ofisteki bütün bayanlar kitap okuyo... her hafta ayrı bir roman veya kitap serisi değişik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kitap okumak candır

şu an Din ve beyin
    Ve Kayıp Sicil Erdoğanın çalınan dosyasını okuyorum soner yalçının yazdığı bir kitap siyaset hakkında bilgilenmek için okuyorum Din ve beyin Dini daha bilimsel aldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kayip yillar diye bir kitap var onu okuyorum su an

1|0
    0|0
  • Ohooo kitap okumadan olur mu

1|0
    0|0
  • Kitap okumak çok ayrı bir zevk... Bu ara Jack London kitaplarına sardım dün Demir ökçe bitti bugün Beyaz dişe başladım o bittiğinde de Martin eden sırayı takip edecek

0|0
    0|0
  • herkese huzur sokagi kitabini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • En son keske ben uyurken gitseydini okudum 2 hafta onceydi galiba

0|0
    0|0
  • hakan günday-AZ kitabını okuyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...