Dabbe 5: Zehr-i Cin'e giden var mı arkadaşlar filmi nasıl buldunuz?

Ben genel olarak beğenmeme rağmen finale doğru kötü bir algı verildiğini düşünüyorum izleyiciye siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tek başıma kalıyorum etkisinde kalıyorum o yüzden izlemem gece aklıma gelip duruyor :D

0|0
    0|0
    • bir yarım saat geçtikten sonra etki falan kalmadı bende:)

• Aynen (:

• Eiç için Sağol kardeş :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk önce Dabbe 3e baktim, güzeldi ama sarmadi beni, grup halinde izledik.
    Sonra Dabbe 4e baktim tek basima odamda, oda sarmadi.
    Dabbe 2ye baktim kardesimle, o çok saçmaydi, ilk yarim saatine baktik ve bin pisman olduk.
    Bence Dabbe korkunç bir film degil, vaktim olursa bakarim yenisine :)

0|0
    0|0
    • diğerlerini ben izlemedim lakin son filmdeki anlatılanlar gerçek vakadan sinemaya aktarılmış hatta gazetelere de çıkmış filmin başında ve sonunda bunları açıklıyor senaryo güzel oyunculuklar güzeldi yaşanmış kesitten aktarıldığı için insan biraz etkileniyor elbette:)

• Dabbe 2yi bilmem de, 3 ve 4 için de aynisini söylediler, gerçek hikaye vsvs, inan bana korkunç felan degil :)

• olabilir her insan etkilenmez bende de pek bişey olmadı ama biraz etkiledi sinema ortamından dolayı:)

• İzlemedim.

0|0
    0|0
  • degil 5 ini birini bile izleyemedim tirsiyorum :)))

0|0
    0|0
  • Senaryosu guzeldi

0|0
    0|0
    • aynen zaten yaşanmış bir olaydan çeviri yaptıkları için biraz dfazla etkileyici oldu sonunda bikaç diyologlarını yanlış buldum sadece

• @Deliyimlann haşa Allah çaresizlerin yanında olmaz onlara yardım etmez kötülüğe kötülükle yaklaşacaksın vs. isyan vardı sonunda izleyiciye kötü örnek oldu son sahnedeki diyologlar yanlış yönlendirildi izleyici bu konuda ben bunu gördüm orası olmamış benim görüşüm böyle oldu herkesin görüşüne de saygım var elbet teşekkürler..

• Filmi yapanların kancıklığı
      Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• gitmedim gitmemde

0|0
    0|0
    • neden gitmezsin hayali kurmaca bir film değil yaşanmış bir hadiseden bahsediliyor zaten bunun yeri de var

• Guzeldi gercekten alindigi icin senaryoda gzldi basarili buldum acikcasi

0|0
    0|0
  • İlk yarıda ne kadar arada gülen ergen varsa da ikinci yarıda hepsi sus pus korkarak izledi :D Yani film gerçekten etkisinde bırakıyor salondan çıktıktan sonra.

0|1
    0|0
  • Hoparlörün amın. a koymuşlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...