Aynı Yıldızın Altında - The Fault in Our Stars izleyenler var mı?

az önce bunu yaptım en sevdiğim filmler listesini altüst etti ben böyle bir anlatım görmedim (ki gerçekten çok film izlerim)

filmi izlemeyenlere tavsiye ederim ama yanlarına peçete alsınlar (öyle iki tane falan değil tüm paketi alsınlar) ve erkekler asla bu filmi sevgilinizin yanında izlemeyin biraz kalbiniz varsa tutamazsınız kendinizi

off hala etkisindeyim günlerdir kaçıyordum bu filmden biliyordum ama dayanamadım

izleyenler siz ne hissettiniz beğendiniz mi?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Izlemistim, gayet uzucuydu gozlerim dolmustu :)

0|0
    0|0
    • sadece gözlerin mi doldu ben ağladım basbaya yani birde evde yalnız herkes uyurken bunu yapmak kolay oluyor :))

• gerçekten böyle şeyleri düşününce günlük hayatta kafamıza taktığımız saçma sapan adına dert deme cürretini gösterdiğimiz şeylerden dolayı utanıyorum. insanlar canlarıyla uğraşıyor biz ise o bana bunu dedi gibi çocukça şeyleri dert edip sinir oluyoruz.

ben filmlerin içine girerim oldum olası resmen hissederim karakterleri o yüzden korku filmi izleyemem mesela :)) gerçekten filmde uzun zaman sonra (7 pounds-7 yaşamdan sonra) canım bu acıdı.

acı, hissedilmek ister

• Korku filmi bende izleyemiyorum ya :))
      Hayata nasil bakarsan hayat oyle. Seversen onu o da belki seni sever... sabir her sey sabir :/

Kızlar Ne Diyor 7

• Cidden çok güzel film.. kitabi da basarili fakat filmini izlemeyenlere acil oneriyorum.
    Bol aglamakli.

0|0
    0|0
  • Sen ne guzel bir uyesin ya :)

0|0
    0|0
  • izledim. çok duygusaldı. Uzun zamandır bukadar güzel bir film izlememiştim.
    Oyuncular çok iyiydi :)

0|0
    0|0
  • 3 metra nad urovnem Neba. Bu filmi izle filim listeni deyil insanin düşünceleride değişiyor

0|0
    0|0
  • Ben de Sevmiştim tam da ask acisi cekerkenpek güzel gitti gozyaslari falan :D

0|0
    0|0
  • bu aralar herkes bu film yüzünden ağlıyor merak ettim artık ama beklentiyi yükselttiniz bende :D

0|0
    0|0
    • gerçekten güzel abartmayın derim ben de ama bilmiyorum benim bam telime dokundu ben beğendim. hayatında en mutlu olduğun anlardan birinde izle sadistçe gelebilir dediğim ama bu doğru zaten moralin düşükse iyice kötü olursun :))

• en mutlu olduğum anı bekleyene kadar ohoo :D

• Bu filmden etkilenmeyip tek sevmeyen benim galiba :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...