Simdi türkçeyi iyi kullanan siir ya da söz yazabilen bana yardımcı olabilirmi?

Yalnızlık zor olurdu eğer sonunda sana kavuşmak olmasaydı. Bu yazı yerine daha farklı ve güzel başka ne yazılabilirdi.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Yalnizligin bir anlami olurdu,
    seninle vuslata bir arac olsaydi eger

tam olarak yazdiginiz yerine olmadi ama... aklima böyle geldi en azindan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sonunda sana kavuşmak olmasaydı, yalnızlık çekilmez olurdu.

0|0
    0|0
  • Mutluyum çünkü sonunda sen varsın.

0|0
    0|0
  • beklemeye değecek olan gelecekse sonunda eğer... O kadar da çekilmez olmazdı yalnızlıklar

0|0
    0|0
  • Bir yerlerde yaşadığını bilmeseydim bileklerimi keser kanımla seni çok seviyorum yazıp ölmeyi beklerdim. ya da daha basit bişey. Hayatı kolaylaştıran tek şey senin varlığındı şu an benle değilsin bugünlerde çok yalnızım.

0|0
    0|0
  • kavuşmaksa sana amacım
    yalnızlık olur baştacım
    gocunmadan takarım
    sonana kadar adını anarım

0|0
    0|0
  • En fazla içimde ölürsün.
    Cesedini sürüklerim gittiğim her yere.

0|0
    0|0
  • Gelecegim umutlu simdimi aydinlatan. Pfff

0|0
    0|0
  • Ben yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Seni sensiz yaşamak, nefes almak ama verememek gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İzbe burası. Bazen ışık vuruyor içeri ama tenha işte. Ve de soğuk. Eskimiş bir battaniye duruyor ama bana haram.5 şekerli içtiğim halde tatsız bir çay elimdeki. Karanlıktan korkmam, bilirsin. Ama içeri vuran ışığın gözlerinden yansımasını görmüyorsam eğer, gözlerinden tenhaysam yani, gözbebeklerinde cihanı ve cenneti görmekten yoksunsam yani, o zaman korkuyorum karanlıktan bile işte küçük bir çocuk gibi. Karda incecik giysilerle dolanırdım, hatırlarsın. Derdim bir soba değil yani, ellerindeki pürüzler sürtmüyorsa yüzüme ve acıtmıyorsa bazen beni, o kadar uzaksa bana ve aşkınla yanmaya muhtaç gönlüme, derdim o oluyor işte. Şekersiz içerdim çayı eskiden. Sesini duyunca aklım başımda kalmazdı ki çayın tadını alayım. Saatler geçerdi, sen konuşurdun, ben dinlerdim hiç bıkmadan. Tek dostum, umudum, sazım.
    Gece gece iyi saçmaladım.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Whatsapp durumu mu yapacaksın? Bunu niye beğenmedin ki?

0|0
    0|0
  • @aslan3 bir şair tanıdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...