26 eylülde Musallat'ın yönetmeninin yaptığı "Siccin" vizyona giriyor. Gidecek misiniz?

Zehr-i Cin'i izledim. Siccin'e de gitmeyi düşünüyorum. Musallat filmini oldukça beğenmiştim. Siz gidecek misiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Zehri cini izledim hiç güzel değildi, azazil vardı ona gidemeden vizyondan kalktı. Ama siccin e kesinlikle gidicem *-*

0|0
    0|0
    • Zehr-i Cİn korkutmadı. Çünkü film biraz dramatik olmuştu. Aşk, ihanet gibi konular da işlenmişti. Ama filmin sonunda ters düz etmesi bence güzeldi. Örneğin varlıkların bulaştığı kızın kocası ile arkadaşı arasındaki ilişkiyi ben az çok kestirmiştim ama o hoca kadının filmin sonunda ölen bebeğin annesi, o erkeğin de onun oğlu olması şaşırttı beni. Siccin'e gidicem ben de. :)

• Eic için teşekkürler

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Zehr-i cin'i iddiayı kaybettim diye zorla izledim hala korkuyorum :( siccin'i izlersem ölüp giderim heralde

0|0
    0|0
  • hayatta gitmem ev de izlerim daha sonradan daha iyi musallatın ikisine gittim yukses ses az kalabalık ve sıfır ışık korkudan dört köşe olmuştum

0|0
    0|0
  • kuzenim oynuyor tabiki gidicem :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır

0|0
    0|0
  • Nedir bu insaanlarin cinlerle alıp veremedikleri ya

0|0
    0|0
    • Amerika vampirli film ve dizi serileri yapıyor da bir şey denilmiyor dinimizde olan cinlerle ilgili korku filmi yapınca mı sorun oluyor? Onların vampiri varsa bizim de cinimiz var. :):):)

• Abi saçma ya

• Zehr-i cin nasıl bro ben gidemedimde

0|0
    0|0
    • Güzel ben beğendim. Cinlerden çok başka konular da işlenmiş bu filmde. Aşk, ihanet, zengin fakir ilişkisi vs. Filmin sonunda ters düzen eden bir olay da çıkıyor şaşırdık salondaki herkes.

Yükleniyor...