Sizce gerçek müzik nedir?

Herkesin müzik anlayışı farklı olduğu için fikir almak istedim. Size göre gerçek müziği tanımlayan şarkı yada şarkılar var mı? :)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Avusturalya yerlilerine göre taşın,toprağın ve suyun bile şarkısı vardır.En yoğun duygular bize gerçek müziğin kapısını açar.Bize ancak duygularımız yön verir müziğe ulaşmak için.

1|0
    0|0
  • Sözler çok önemli...

Kadın ise çığlık misali bağırınca (ki Leona Lewis bunu en iyi yapanlardan)

Erkek ise hafif gırtlaktan ya da uzatarak bu işi yapıyorsa (Tan bu konuda lider benim için..)

Ya da çok yumuşak bir havada kafa yormayan müzikler gerçek müziklerdir benim literatürümde...

0|0
    0|0
  • müziğin gerçeği sanalı mı var ki? iyisi kötüsü vardır, o da insandan insana zevke göre değişir...

0|0
    0|0
  • kafan o anda ne dınlemek ıstıyorsa gerçek mözik üdür..

0|0
    0|0
  • müzik dinlendiği zaman içerde bişeyleri hitap ettirebilen bi olgudur. bence var... Müzik üstüne tezi olan ve ordinaryüs profesörlük belgesini alan Orhan Gencebay'ın şarkılarının %95 i müzik ürünüdür. Hem müziği hem de bestesi içiçe oluyor. Dinlerken mevzu bahsi çok güzel açıklıyor hani...

0|0
    0|1
  • para için yapılmayan erçekten bi sevgiliye yapılmış bi müziktir

0|0
    0|0
  • link Tiesto - Just Be. Dünya üzerinde duyup duyabileceğim en güzel şarkıdır bu benim için.

0|0
    0|0
  • Ticari kaygının ortadan kalktığı bir ortamda üretilen müziktir...

0|0
    0|0
  • Blues-Classic Rock Seviyorum hangi birini yazayım onlarca var

0|0
    0|0
  • kafa acmayan tum muzıkler ıyıdır :)

0|0
    0|0
  • arabesk rap :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Bana kaliteden bahsedin 3 kanallı muziklerden değil

0|0
    0|0
  • müzik hayattır. kuşların ötüşü bile müziktir

0|0
    0|0
  • çok sesli klasik müzik

0|0
    0|0
  • Bazen senfoni orkestrası dinlemektir, bazen doğaçlama şelpe, bazen Cengiz Kurtoğlu'dur, bazen Louis Armstrong..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1|0
    1|0

• gerçek müzik bence;

Sessiz bir yerde nefesini dinlemektir.

0|0
    0|0
  • canım ne dınlemek ıstıyorsa o muzıktır

0|0
    0|0