Kahve kültürü hakkında neler biliyorsunuz?

Arkadaşım her starbucks a gittiğimizde benim siparişimin aynısını istiyor. Sizin özel karışımlarınız var mı? Oraya gidince Öylece kalıyor musunuz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Americano isterim fakat suyu ayri olmak uzere, o zaten espresso olarak gelir bir yudum ceker kahve ictigimi anlarim sonra su eklerim bir iki yudum icerim sonra sicak sut kadar sutlu kahve olarak icerim ben bir siparisten 3 kahve alabilirim :)) ;)

1|0
    0|0
    • Soguk kahve icin milk shek ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kahvenin iyisi yemede olur bundan başka da bilmiyom içiyorum da

1|0
    0|0
  • 19 yaşındayım. starbucks ın önünden hergün geçerim. ama merak edip de hiç gitmedim :)) halen daha merak etmiyorum.

0|0
    0|0
  • ne kahvesı ya süt içiyorum şu an bırakın kahveyı hep zarar hep zarar hele o nescafeler yok mu kendını öldür onu içme.:) türk kahvesı arada olablr

0|0
    0|0
  • kahve kültürü ve starbucks'ın aynı cümlede kullanılması yasaklanmalı. Starbucks nedir arkadaş.

1|0
    0|0
  • Kahve kültürüm nescafe özel karışım olarakta 3û bir arada :)

0|0
    0|0
  • Starbucks a bir kere sarhoşken girdim rezil oldum çıktım. Türk kahvesine devam.

0|0
    0|0
  • delikanlı adam sadece Türk kahvesi içer !

0|0
    0|0
  • 3 ü 1 arada da şeker var :D

0|0
    0|0
  • kahve içmem çay içerim içersem nescafe tercih ederim

0|0
    0|0
  • Amerikan özentisi şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Americano... veya Latte...

0|0
    0|0
  • sadece icme işlemiyle ilgileniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yerim ben starbucks kültürünü :)

1|0
    0|0
  • Süper ben hep içerim vazgeçilmezim white chocolate mocha, americano, ırısh cream mocha, java chip :))

0|0
    0|0
  • Starbucks'ta karamel mocha içerim ben her zaman.

0|0
    0|0
  • yeşil kahve

0|0
    0|0
  • Kahveden tiksinmiş biriyim zamanında hergün içerdim... Kültürü varsa da bil bilmiyıh

0|0
    0|0
Yükleniyor...