Anakrada bir AVM de bakın başıma ne geldi?

AVM nin cafeteryasında oturmuş çok karizmatik bir şekillde kahvemi yudumlarken bir de ne göreyim 2 yan masa da 4 tane süper kız.. ben de gittim muhteşem cesaretimi toplayıp Süper bir konuşma yaptım '' Arkadaşlar Bowling oynamaya gideceğim gelmek istermizizn? '' diye sordumm 4 ü de beni zükmekten beter etti.. NEDENNN?

bu arada Kızlardan bir işöyle dediğini zar zor hatırlıuom
'' Yok yaa ne alakaaa yaa üfff bee ''' Falan dedi ama Benim Beyin Kan gren omuştu bile...

Güncellemeler:
Akrep burucunun bana verdiği Güçle yaptım bunu
Antares AVM bu arada

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş içtiğinin kahve olduğuna emin misin?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben olsam yüzüne bakardım boş boş sohbetime devam ederdım. onlar yne cevap verme zahmetinden bulunmuslar

1|0
    0|0
    • Çok gaddar birine benzemiyosun resmimde ama niye böylesin

• işte o işler oyle değil burası türkiye :)

• Keşke sana denk gelseydi

• AVM'nin içindeyse ve güvende olduğuna eminsen bowling oynamaktan bir şey olmaz bence. Sonuçta insanlar bu şekilde tanışıyor. Teklif eden kişinin de tarzı önemli tabi. Arkadaşça yanaştığını anlıyorsam, problem olmazdı.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • şok oldum cidden kabamı davrandılar

0|0
    0|0
    • La azıma etmedikleri kaldı git başımızdan yaa falan yaptılar böyle Yeni gelin gibi oldum :(

• yaa sen bitansein var yaa :)

• teşekkürler :)

• hahaha gulmekten oldummm :-D

0|0
    0|0
    • ordaki 4 kızdan biri olsaydın yine gülermiydin.. ciddi soruyom Psikolojik çözmleme yapıym :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Belli Beyinle düşünememişin kan başka yere hücum ettmiş bende de çekingenlik var o kadar özgüvenim yok:S tek sevmediğim özelliğim ama en azından denemişsin

0|0
    0|0
  • Komikmiş :D

0|0
    0|0
  • Hangi avm kardeş valla helal olsun şu cesaretinden azda bana ver

0|0
    0|0
    • La nası geldi cesaret bilmiyom Adrenalin patlaması yaşadım galiba :DD

• Antaresteydi bu arada

• antares bana çok yakın la :D helal olsun bana da gelse adrenalin patlaması ciddi diyorum bak neyse takma kafana ama neden o kadar kötü davrandılar ki?

• kardeşim geçmiş olsun bu cesaretle devam et ama herkesde direk deneme yani biraz bakışın önce sana bakıp triplere girmiyorsa o zaman git konuş böyle bodoslama girme :D

0|0
    0|0
    • ama bakıyolarda pislikler ben mi yanlış analdım demekki :(

• öyle düz bakmak değil kızlar etrafına bakar zaten hatta kızlar kızları bile dikizler ama sana bakınca olumlu bir havaya girecek öyle dümdüz bakmıcak o zaman git :D hafif gülümse gülümsüyorsa git yani :)

• Gusell :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...