Arkadaşlar bu Amy Winehouse sonra ardında "İncir Reçeli" adlı film beni benden aldı. Siz ne dersiniz?

Arkadaşlar bu Amy Winehouse sonra ardında "İncir Reçeli" adlı film beni benden aldı

Bu 2 olay beni benden aldı, Benim gibi olanlar varsa duygularını paylaşsınlar...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İncir reçelini hiç beğenmedim.. Aşk tesadüfleri severle aynı anda çıktığında tutmaması gayet normalmiş bence..

Amy nin sesini çok beğenirdim, o bünyeden nasıl öyle ses çıkıyor diye hayret ederdim.. Başarılı bir değeri kaybetmek elbet üzücü ama ben onun çok sefil bir şekilde öldüğünü düşünüyorum maalesef..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 gram bile üzülmedim amy e.. bir insan kendine acımıyorsa başka kim acır.. ama incir reçeli filmi gerçekten harika bir film

0|0
    0|0
    • öle deme ama ya, süper ses , süper yorum. ama talihsiz bi insan maalsef... incir receline gelince , boğazımda koca koca kocamannnn bir düğüm girdi... kendimi cok kötü hissettim nedense =(

• nesi talihsizlik?

• nesi derken? bu kızın bütün hayatı böle, talihsizlik iiçinde... seneye beraberdk, en az sizin kadar hayat doluydu, içmedende, ya da çekmedenke ( çeviride sorunu olan arklar olursa) işte gene aynı sahildeyiz amyyy rest in piece darling ;)

• bu kadın öldü biliyonuzmu son dakika haberlerinde gördüm

1|1
    0|0
  • Amy e üzüldüm sesi güzel ve beğenirdim incir reçeli zaten ayrı bir olay çok sevdiğim ve tabiri caizse salya sümük ağladığımı bilirimm hele halil sezainin söylediği o şarkı bitirmişti beni :S o şarkıyı her dinlediğimde içim çok kötü oluyor :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Popüler Kültür.

1|0
    0|0
    • yanlışın var, sen demekki o kadar popüler kültürün içindesinki seni boğmuş... bişey görmemişsin

• arastırmlar güzel, laf yok... ama gel gelgelelim, sen b u işi biraz ciddiye almısşın... neyse ahbap sen sana son bi şanş bni madara etmek için becereblrsen...

• Ben sana popüler kültür kötüdür demedim ki. Ama bunlar şimdi herkesin konuştuğu ama 20-30 yıl sonra kimsenin hatırlamayacağı filmler, isimler. Sen alınganlık yaptın.

• İncir Reçeli filmi çok sıradandı, o yüzden izlerken sıkılmadım ama pek iyi diyebileceğim bir film değil. Amy için üzüldüm. Kim olursa olsun bi' insan ölmüşse üzülürüm.

0|0
    0|0
  • İncir reçelini bu haftasonu izleyeceğim inşallah, bakalım dediğiniz kadar varmıymış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...