Kapat

Arkadaşlar bu Amy Winehouse sonra ardında "İncir Reçeli" adlı film beni benden aldı. Siz ne dersiniz?

Arkadaşlar bu Amy Winehouse sonra ardında "İncir Reçeli" adlı film beni benden aldı

Bu 2 olay beni benden aldı, Benim gibi olanlar varsa duygularını paylaşsınlar...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İncir reçelini hiç beğenmedim.. Aşk tesadüfleri severle aynı anda çıktığında tutmaması gayet normalmiş bence..

Amy nin sesini çok beğenirdim, o bünyeden nasıl öyle ses çıkıyor diye hayret ederdim.. Başarılı bir değeri kaybetmek elbet üzücü ama ben onun çok sefil bir şekilde öldüğünü düşünüyorum maalesef..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 gram bile üzülmedim amy e.. bir insan kendine acımıyorsa başka kim acır.. ama incir reçeli filmi gerçekten harika bir film

0|0
    0|0
    • öle deme ama ya, süper ses , süper yorum. ama talihsiz bi insan maalsef... incir receline gelince , boğazımda koca koca kocamannnn bir düğüm girdi... kendimi cok kötü hissettim nedense =(

• nesi talihsizlik?

• nesi derken? bu kızın bütün hayatı böle, talihsizlik iiçinde... seneye beraberdk, en az sizin kadar hayat doluydu, içmedende, ya da çekmedenke ( çeviride sorunu olan arklar olursa) işte gene aynı sahildeyiz amyyy rest in piece darling ;)

• bu kadın öldü biliyonuzmu son dakika haberlerinde gördüm

1|1
    0|0
  • Amy e üzüldüm sesi güzel ve beğenirdim incir reçeli zaten ayrı bir olay çok sevdiğim ve tabiri caizse salya sümük ağladığımı bilirimm hele halil sezainin söylediği o şarkı bitirmişti beni :S o şarkıyı her dinlediğimde içim çok kötü oluyor :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Popüler Kültür.

1|0
    0|0
    • yanlışın var, sen demekki o kadar popüler kültürün içindesinki seni boğmuş... bişey görmemişsin

• arastırmlar güzel, laf yok... ama gel gelgelelim, sen b u işi biraz ciddiye almısşın... neyse ahbap sen sana son bi şanş bni madara etmek için becereblrsen...

• Ben sana popüler kültür kötüdür demedim ki. Ama bunlar şimdi herkesin konuştuğu ama 20-30 yıl sonra kimsenin hatırlamayacağı filmler, isimler. Sen alınganlık yaptın.

• İncir Reçeli filmi çok sıradandı, o yüzden izlerken sıkılmadım ama pek iyi diyebileceğim bir film değil. Amy için üzüldüm. Kim olursa olsun bi' insan ölmüşse üzülürüm.

0|0
    0|0
  • İncir reçelini bu haftasonu izleyeceğim inşallah, bakalım dediğiniz kadar varmıymış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...