Sizce kahve sadece bir icecek midir yoksa toplumsal ve sosyal bir unsur mudur?

Kahveyi sosyal amaclar icin kullanir miyiz? Insanlarla iletisim kurmak icin mesela.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Kahve bizim kültür mirasımız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sosyal unsur
    1- çay
    2- kahve
    3 - sigara
    4 - Ankara havası :D

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili bir donem odevi yapmistim gecen sene :) Kahve bir kulturdur, sadece icecek olarak degerlendirilemez. Arkadasinla kafeye gidip sadece kahve icmek icin mi gidersin yoksa kahve esliginde muhabbet edip zaman gecirmek icin mi? Bir fincan kahvenin kirk yil hatri vardir lafi kahvenin sadece icecek olmadigini dogrulayan en guzel soz bence.

0|0
    0|0
  • Bizim sosyal unsurumuz caydir

0|0
    0|0
  • kahve bahane sohbet şahane derler..:)

0|0
    0|0
  • kahve bır uyusturucudr!! uyarıcı maddedır bence:D ıcmem hıc

0|0
    0|0
  • 40 sene hatrı var herşeyden önce

0|0
    0|0
  • benim için içecek sadece.

0|0
    0|0
  • toplumsal bir olgudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benım için sadece içecektir

0|0
    1|0
    • Kiz istemelerde bile kahve icilir. Ya da biri baska biriyle konusmak istediginde gel bir yerlerde bir kahve icelim der mesela yanlis mi dusunuyorum bence sosyal bir icecek yani bizim toplumumuzda yabancilar mesela sadece sabah kahvaltilarinda filan iciyolar ama bizim icin oyle degil mesela kahvaltidan sonra evin kizi kahveyi yaoar ailece sohbet ederek icerler sosyal bir yonu bu da kahvenin oyle degil mi?;-)

• kahve+çikolata ikilisi mükemmel <3 bizim eve misafir geldiğinde özellikle içilir bide öğlen uykum geldiğinde ya da canım istediğinde içerim yani çok yönlü bir içecektir hem sosyal amaçlı olur hemde sadece içecek olarak

0|0
    0|0
  • Kültürel önemini kabul ediyorum ama sohbet aracı olarak kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • aynen genelde öyle oluyor kahveyle muhabet cok iyi gidiyor bide sigara yak ohh :d

0|0
    0|0
  • sosyal unsur olarakta değerledirilebilir fakat kahve olmadanda sosyal ortamın değeri düşecek değildir başka içecekler çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...