Köyde geçen Türk korku filmleri nelerdir?

Arkadaşlar köyde geçen 3 harflilerle ilgili bir film varmış. gerçekte de yaşanmış bir olaymış. böyle bir film bilen var mı aranızda?

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• Karadedeler olayı. Mekanla ilgili bilgiyi ünidr kırklarelili bir arkadaşımdan almıştım. aşağıdaki açıklama da vikipediden alıntıdır.
    "Film içerisinde olayın geçtiği yer hakkında açık bilgi verilmemektedir. Mekân ve kişi adlarının sansürlenerek verildiği filmde olayın geçtiği yer "K... ilinin L... ilçesinin D... köyü" olarak verilmektedir. Türkiye'deki yerleşim birimleri içerisinde "K" harfi ile başlayan iller incelendiğinde "L" harfi ile başlayan bir ilçenin bulunduğu tek il Kırklareli'dir. Kırklareli'ndeki bu ilçe ise Lüleburgaz'dır. Lüleburgaz'da ise "D" harfi ile başlayan iki köy bulunmaktadır. Bu köyler ise Davutlu ve Düğüncübaşı'dır. Ancak filmin yayınlanan ikinci fragmanında yer alan gazete kupürleri incelendiğinde ve sansürlenen karakter sayısı göz önüne alındığında bu köyün Davutlu olduğu anlaşılmaktadır."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Karadedeler. Uni hayatımda ilk senemde 1 ay yurtta kaldığım süre içinde odada tek başıma izlemişimdir ve hala aklıma gelince ürkerim

1|0
    0|0
  • kara dedeler olayi galiba ama izlemwni tavsiye etmem tek basina

1|0
    0|0
  • Yorumlara baktım herkes tutturmus bir kara dedeler. bir araştıralim. Ben Dabbe serisini seviyorum. Musallat beni bayagi korkutmustu ilk çıkanı

1|0
    0|0
    • O filmi sordugum için yorumlar var. bence hiz izleme zaman kaybı karadedeler

• Gerçekten zaman kaybı mi neyse özet geçerek bir bakarım Teşekkürler

• Azazil:Düğüm hoşuma gitti baya. İstanbul'da geçiyor ama olsun. :)

1|0
    0|0
  • Büyü

1|0
    0|0
  • Dabbe şu an vizyonda ilk gun gidip izledik 2 gun kiz arkadasimda kalmak zorunda birakti beni kalamadi tek git bence

0|0
    0|0
  • Dabbe filmi benim şu an oturduğum yerden yaklaşık 1 km uzaktaki bir yerde gerçekten yaşanan olaydan esinlenerek çekilmiş.

0|0
    0|0
  • Tepenın Uşaklari Izle Dram aşk komedi

0|0
    0|0
  • Karadedeer izle bakalım

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi - İki Kule

0|0
    0|1
  • Musallatta güzel ;-)

0|0
    0|0
  • Azem cin karası

0|0
    0|0
  • büyü olmasın o?

0|0
    0|0
  • AMMAR yahudi cin tarikatı

0|0
    0|0
  • azazil düğüm siccin büyü haramdır kara dedeler olayı

0|0
    0|0
  • Bizim köye gel filmin içindesin zaten

0|0
    0|0
  • Kara dedeli mi ne var

0|0
    0|0
  • Köy ne alaka anlamadımda dabbe bir cin vakası tam komedi geldi bana ya skufjshfds ;D

0|0
    0|0
  • Musallat2 d3 köyde ve büyü ile alakali izlemediysen tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • büyü

1|0
    0|0
  • şaha kalkmış boğa şakirin intilkamı ah ulan ineği çiğdemi sağmaya giderken memeleri öyle sıkmıcaktım herifin karısıymış ahbunun içine yatıp saklandım adım boklu oldu

0|0
    1|0
  • musallat, büyü vs vs :) Psikolojik sağlığınız açısından izlememenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • köyde geçenler daha çok konulu oluyor :D

0|0
    1|0
  • Uç harfliler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...