Suriye f4 ü vurmakta haklı mı?

suriye devletinin mahfil'den (tüm halkı temsil etmeyen küçük meclis) yetkilendirilmiş hükümeti f4 savaş uçağını düşürmekte haklı mı?

• F4'ün füze üssü fotosu çekme riski var haklı
    0% (0)33% (1)14% (1)Oy Ver
  • Haksız önceden vuracağını ilan etmeliydi.iran gibi.
    100% (4)67% (2)86% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
uluslararsı konjektürde haklılık durumu yerel hükümetlere hatta eyaletler göre değişir.amerika'da etrafı çevrili onbinlerce dönümlük özel arazilere izinsiz giriş halinde arazi yönetiminin uzaktan dürbünlü tüfekle ölümcül güç kullanma hakkı saklıdır.aynı durum 2. ve 3.dünya ülklelerinde müebbetlik yada idamlık suç olabilir..

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• o füzeyi onların bi yerine sokmak isterdim deeee pffffffffff haksızlardı tabiki onların sınırlarında değldik bile

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• spor olsun diye mi düşürüldü yoksa kategori mi yanlış :((

1|2
    0|0
  • uçağın kimliği açık vaziyetteymişmiş yani gizli bi ülke uçağı değil ve uluslar arası sahada vurulmuş. yani onların sahasında değil. bence haksız.

0|1
    0|0
    • link pilotlar ölmüş halde iken nasıl postallarını ve kasklarını çıkardı? cesedler kokpitte olmasa bu kadar kolay bulunmazdı zira demir den değil etten kemikten nesnenin sürüklenmesi lazım

• herkes son demlerini yaşıyor kimsenin dünyaya kazıkk çakacak hali yok hak vaki olunca esed de obama da putin de yolcu

• aynen öyle ben ce de. esed gideceğini adı gibi biliyor. gitmeden yaptıklarını kar sayıyor. çünkü suriyenin de bölüneceği dağıtılacağı ortada ne yaptım kar ayağında bence.

• Suriye uçağımızı vurmakta nasıl haklı olsun ki? Kendi karasularında dahi olsa vurulması gerekmezdi, kaldı ki uçağımız uluslararası sahadaydı. Suriye uçakları da hava sahamızı defalarca ihlal etti. Biz de mi düşürseydik?

0|0
    1|0
  • spor başlığı için harika bir soru. cevap veriyorum; gol olur.

0|1
    0|0
  • uluslararası hava sahasında vurdular. ayrıca kendi havasahasında da olsa uyarmalıydı. çünkü aramızda bir savaş hali yoktu.

0|0
    0|0
    • amerikan uçak gemisi saratoga hem iran hem de kore yolcu uçaklarını düşürdü 400 küsür yolcu öldü.soruşturma neticesinde vurucu personel aklandı.aynen muavenet muhribini bombaladığında aklandığı gibi.bu işler hukukçu işi.cahil politikacılar anlamaz

• salavat kuvvete bakar demişler dostum işin esası bu...

• Ben aslına bakarsan o konuyu tam oalrak anlayamadım ama olayın sporla alakasını çözemedim asıl mesele o :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...