Öğrencilik mi iş hayatı mı?

Öğrencilik hayatı hiç bitmesin diyenlerden mısınız yada şu okul bitse de artık bir çalışmaya başlasak diyemi düşünüyorsunuz? İş hayatına başlayan arkadaşlar öğrencilik hayatınızı özlüyor musunuz?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• öğrenciyken soğuk Ankara gününde bir pufidik minderi kombi niyetine kullandığımı bilirken, ah bir işe girsem derdim.

ama anladım ki, kombi yanınca işler daha da zorlaşıyor. bakımı, servisi, cardı curtu. Makarna dolu bir mutfak, 3ü1aradalar, içeride yıkanmayı bekleyen bulaşıklar ve bol uykusuz laklak edilen geceler...öğrencilik derim.

0|0
    0|0
    • uww :) bizdemi böyle olacağız acaba

• cabriolet otomobillerle okula gelip park yeri derdine düşen öğrencilerdir, senin benim gibi otobos beklemezle. Hane eşrafında mangır afedersin b*k gib olduğundan hatun kısmı manikürcüsünü pedikürcüsünü ihmal etmez.. Bizimkiler okulda ülkeyi nasıl kurtarırız derdindeyken kendileri akşamki partiye kimleri çağırsak telaşesindedirler.

Acırım acırım birtek o okullarda burslu okuyan öğrenciye acırım!

• nudist :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Öğrenci iken okul bitse de artık bir iş hayatına atılsak diyordum şimdide felaket bir şekilde örgencilik hayatimi özlüyorum. Aslında olay öğrencilik yada çalışma hayatı değil bizim büyümemiz gelecek kaygılarının bizi sarması buda sorumluluk demek oluyor.Eskide olsa dert yok tasa yok nerde akşam orda sabah okul bitsin bitmesin çokta ……

0|0
    0|0
  • 4 yıllık üniversite hayatımda son noktayı yeni koydum ve mezun oldum. 2 .sınıf bittikten sonra işe başladım ve son iki yıl okula hiç gitmedim diyebilirim. Şuan okulum bitti ve girdiğim şirkette 3.yılıma girdim ve devm ediyorum. Hiç de pişman değilim ve yaptığım hareketin ve palnın doğru işlediğini gördükçe mutlu oluyorum. Çünkü hedeflerim doğrultusunda sıkıntısız bir şekilde ilerliyorum. Şimdi önümde 1.5 yıllık bir plan var. İnşallah onu da sıkıntısız bir şekilde gerçekleştiricem

0|0
    0|0
  • herşeyi zamanında yaşayacaksın kıymetini bileceksin,sonra iş hayatına atıldığında keşke öğrenci iken şunuda yapsaydım demeyeceksin...iş hayatı daha güzel...

0|0
    0|0
  • Iş hayatına başlamadım ama lise öğrenciliğini çok özledim.. :(

0|0
    0|0
  • ben birini yaşıyorum, diğeri de daha güzel gelmiyo pek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç özlemiyorum, çalışmayı daha çok seviyorum, bir işkoliğim

0|0
    0|0
  • İkisini aynı anda yaşamaktan birini özleyemiyorum.

0|1
    0|0
  • şuan çalısıyorum kışında okuyorum son sınıftayım ama alttan ders bırakıp 1 sene daha uzatmayı düşünüyorum.:) kesinlikle ögrencilik diyorum..

0|0
    0|0
  • herşey vaktinde güzel mesela üniversiteye ahzırlanırken dolup taşıyodum sinirimden derslere üniversiteye geldim ahh nerde o matematik geometri der oldum

0|0
    0|0
  • ıkısınıde yasadıgım ıçın ıkısınıde cok sevıyorum ıs hayatımdakı arkadaslarım da lısedekı arkadaslarımda bırbırıyle kıyaslanamıcak derecedeler bu yuzden benım ıçın ıkısıde dengede

0|0
    0|1
  • terkedelı yıllar oldu ama hala ogrencılık derımm

0|0
    0|0
  • keşke hep öğrenci kalsaydın,hayattan daha fazla haz alıyordum

0|0
    0|0
  • öğrencilik

0|0
    0|0
  • iş hayatında sorumluluk yakanızı bırakmıyor.keşke tekrardan öğrenci olabilseydim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...