Sevdiğiniz yemekler neler? hangi yöre mutfağını seversiniz?

sevdiğiniz yemekler neler? hangi yöre mutfağını seversiniz? yemek yapmakla aranız nasıl ;)

Güncellemeler:
yemekten mi zevk alırsınız yemek yapmaktan mı? Gastronomi mezunuyum bende hepsi mevcut :)
? :))

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Hayat felsefem yemek bulunca ye dayak bulunca kaç:). Ben yemek seçmem. İçinde domuz eti olmasın her şeyi yerim ama Türkiyede doğu mutfağından al, akdeniz mutfağından al, karadeniz yöresinin yemeklerinden al, iç anadolu tüm türkiyedeki illerin şehirlerin kendine öz bir yemeği oluyor onların hepsini zevkle keyifle yerim. Sokakta seyyar satıcılarından bile yemek yerim.

0|0
    0|0
    • :) masallah yapabilir misin :)

• Benim severek yaptığım yemeklerin çoğu güveç yemekleri. Et, kuzu, balık vs. Babaannem bizim köyün ahçısıydı ondan baya şeyler kaptım. Kardeşim /abimde bende biraz anlarız yemekten. Mesleki hayatında başarılar dilerim

• hmm tamam anladım yüz kere başarı diledin :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 4

• Adana mutfağını severim en Sevdiğim yemek , Adana kebabıdır yağı böyle lavaşa süzülmüş olacak Bol soğan piyazli közlenmiş domates ve biberli, karnım acıktı görüyormusun bu saatde hiç iyi olmadi bu soruya girdiğim hiç!

0|0
    0|0
  • içinde kebap olan herşey :D

0|0
    0|0
  • memleketimin yemeklerini hiç birşeye değişmem :) yemek yapmakla da aram çok iyi :)

0|0
    0|0
  • Herşeyi severim kayseri yaglamasinin yeri çok ayri ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...