600 Sayfa Kitabı 5-6 günde bitirmek nasıl sizce iyi bir rakam mı?

Bu gün bir roman bitirdim yaklaşık 600 sf 5 en fazla 6 gün sizce iyi mi? Siz ne kadar okursunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• her gün 100 sayfa okuyosun demektir buda iyi bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 350-400 sayfalık bir kitabı bir günde bitirdiğim olmuştu. Tabi hayatla tüm bağlantımı kesmiştim ama olsun.

0|0
    0|0
  • Konusuna göre değişir eğer ilgimi cektiyse iki günde de biter. Ama 600sflik kitabı 6 günde bitirmekte ideal bence günde 100 sf iyi yani

0|0
    0|0
  • Bir günde 600 sayfa bitirmistim :D

0|0
    0|0
  • gayet ıyı ben kıtap okumayı pak sevmem aslında :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel önemli olan süreklilik

0|0
    0|0
  • Fena değil. Ben iki günde bitiririm. Hatta sabah başlasam akşam biter. Ama kitabın akıcı ve heyecanlı olması lazım bunun için :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aslinda.. bu sayfalik kitabi bir gecede bitirdigim olmustu..
    uzun zamandir okumuyorum simdi olsa bu sayfayi ancak bende bu günde bitiririm

0|0
    0|0
    • Ben bir keresinde 200 civarı bir kitabı 5 güne yakın sürede bitirmiştim şimdi bunu da 6 günde falan bitirdim değişiyor aslında :D

• 200 sf

• 5-6 gün fazla tabi başka işlerin filan varsa ayrı ama 2-3 günde bitirsen iyi olur günde 200 sayfa filan zaten sürükleyici bir kitap oldu mu ne kadar okuduğunu fark edemiyorsun zaman geçiyor birden :) ama sonuçta hiç kitap okumamaktan iyidir ;)

0|0
    0|0
    • arkadaşa kalsa 1 günde bitir diyecek

• Sen önce bir kitap oku, ondan sonra yorumunu yaz. En azından ben ne okuyorum ne cevap veriyorum.

* La önce bir nicke bak, Celallenme hemen :D

• okumadığı mı nerden biliyorsun peki herkesin kitap okuyup okumadığı alnında mı yazıyo...

• İyidir iyi

0|0
    0|0
  • baya ii

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kitapsa bitiyor be hoca.

0|0
    0|0
  • küçükken sefilleri okumustum 2 günde 250 sayfa, sonra zirvede bırakmalıyım dedim bıraktım

0|0
    0|0
  • harbi güzel performans

0|0
    0|0
  • İki günde okuduğum oldu

0|0
    0|0
  • Önemli olan kitaptan ne anladığındır. Tek satırdan bir âlim olur, bin kitaptan bir cahil.

0|0
    0|0
  • 1günde bitiren hocam vardı ama bende 100. sayfadan sonra film kopuyor

0|0
    0|0
  • 2 günde 800 sayfalık kitabı bitirmişliğim vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...