Raskolnikov u tanımayan varmı? Kitapseverler?

Birileri bu nicki kullandığım için bayaa kızmıski hakaret etti ve bu bir pembeli 😄 garibim elindeki telefonu pc yi bırakıpta hiç kitap okumamış. Yeni jenerasyon çok fakir bilgi yoksunu

Güncellemeler:
Vuuuuvvvvv bu kadar da cahil bir ks beklemiyordum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yani anlamadım Raskolnikov nickini kullandığın için niye hakaret ediyorlar ki? Benim favori karakterlerimdendir Rodion Romanoviç. Güç ve kanunlar konusundaki düşüncelerine, Napolyon örneğine aynen katılıyorum. Bir de şu kısım vardı enfesti:

Raskolnikov yürürken şöyle diyordu: Bir yerde okumuştum, idam mahkumu ölümünden biraz önce şöyle düşünmüştü: ‘Yüksek ve sarp bir kayalıkta, ancak iki ayağımın sığabileceği dar bir çıkıntıda, dört bir yanım uçurumlar, okyanuslar, sonsuz bir yalnızlık ve hiç bitmeyecek bir fırtınayla sarılmış durumda yaşamak zorunda olsam ve bütün ömrümce, bin yıl boyunca, hatta sonsuza kadar o bir karış toprakta durmam da gerekse o şekilde yaşamak, şu anda bir yarım saat içinde ölecek olmaktan çok daha iyidir. Yeter ki yaşayayım!" Ne yüce bir gerçek bu! Ne alçak bir yaratık şu insanoğlu!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...