Diyetisyenlik kötü bir bölüm mü ?

Bu sene sınava girdm.Diyetisyenlik yazcam ama üniyi okuması kolay mı okudktan sonra atanması kolay mı rahat iş bulunr mu bana bilgi vern lütfen hayati bişey lütfen ciddi olun

Güncellemeler:
ben bunn için yaratıldığımı düşünüorm insanlara insan olduklarını hatırlatmak onları daha aktif bi yaşam sağlamk için ...küçükkende hep diyet listelerini okurdum büyüdüm hala okuyorm

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal çevre, sermaye ve reklam ile bireysel olarak hiç tahmin edemeyeceğin paraları kazanabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gercekten kalben bu mesleği seviyor ve istiyorsan kimsenin lafına bakma..gayetde güzel iş burgercılar sagolsun:))

0|0
    0|0
  • bence kötü değil

0|0
    0|0
  • kolay atanıyorlar diye biliyorum tabi su an icin. sen mezun oluncaya kadar isler degisebilir.

0|0
    0|0
  • Kuzenim diyetisyen ve mutlu ayrıntıları bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • cok güzel bir bölüm ama kenedeni gelştrip cevre yaparsan çok iyi yerlere gelrsn

0|0
    0|0
  • böyle yemek yemeyi seven bi memlekettee .d sence ? kesin oku :)

0|0
    0|0
  • gayet is bulunur bi bolum bence bu zamanda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok güzel bölüm. iş olanakları çok geniş ve gün geçtikçe genişliyor. okuması da malum sağlık olduğu için çok kolay değil. sonuçta insan emanet edicekler sana. düşünmelisin ama.

0|0
    0|0
  • Çevren genişse insanlarla güzel dialoglar kurabiliceğine inaniosan çok parası var baksana mille şişman bide sağlam bi spor salonuyla anlaşırsın gelsin paralar...

0|0
    0|0
  • Sence diyetisyenlik gerekli ve insanlara faydalı bir bölüm mü? İnsanlara faydalı olabileceğine inanıyor musun? Cevabın evetse o bölümü oku derim.

0|0
    0|0
  • degil ben ascılık mezunuyum mesela diyetisyenligee gecis yapacam bu yıl

0|0
    0|0
  • dostum affetme yaz manyak bi bölümm

0|0
    0|0
  • Her yer dombili dolu la fırsatlar dünyası bir sektör..

0|0
    0|0
  • la yok kazandıysan tabiki git gayet cukkası sağlam

0|0
    0|0
Yükleniyor...