İbranice bilen varmi?

arkadaslar bana ibranice 600 sayfayilik bir eseri, okudugunda kormadan, kabuslar gormeden ceviri yapcak arkadar var mı aranizda

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lo tir'tsach Öldürmeyeceksiinnnnn !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ahahahaahah sen tuhaf biri olmalısın. KS'de 600 sayfalık eseri İbranice bilen birine çevirtmek zor iş olmalı. Bir de korkmadan demişsin hayırdır cinle periyle mi uğraşıyorsun? Yoksa maji işleri mi? Davetler falan?

0|0
    0|0
    • Uykusuz, hissiz ve şaşkın bir halde... caddelerde, sokaklarda, gunun en mahrem halinde kendi çapımda manyakça bir gezintideyim:)

• merak ettim büyü kitabı mı

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama ibraniceyi öğrenmeyi çok isterdim en büyük hayallerimden

0|0
    0|0
  • Benim yahudi bir arkadaşım var o ibranice dahil 7 dil daha biliyo istersen küçük bir kısmını çevirtebilirim çünkü hepsini kısa sürede çeviremez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nerenin dili o?

0|0
    0|0
  • konusu ne ki kabus göreceğiz

0|0
    0|0
    • gercek tarihin dinin bazi esrarengiz olaylarin aciklayamayacagim bir kazc seyin bulundugu tek eser.

• vay be hocam eğer Türkçeye çevrilirse, ismini atsana merak ettim

• Yahudilerin dilidir. Arapçaya benzer dil olarak. Ogrenmeye cok merağım var.

0|0
    0|0
  • Bedavaya yapmam. O kadar vakit ve emek için de ucuz tutmaz :)

0|0
    0|0
  • Ben varım ama böyle bir işi bedavaya kimse yapmaz dostum. Zaten 600 sayfalık çeviri çok vakit de alır iş gibi çalışman lazım

0|0
    0|0
    • hangi sehirdesin

• Türkiye'den yok. Yani İbranice bilen arkadaşım çok ama Türkçe bilmiyorlar. Açıkçası benim de İbranicem mükemmel değil böyle ciddi bir çeviri için adam bulman çok zor. Hele ki böyle bir yerden. Belki İsrail konsolusluğuna falan uğrayabilirsin oradan çıkabilir.

• tamam , tesekurler

Yükleniyor...