Iğdır sizce nasıl bir şehir? bildiğiniz kadarıyla yorumlar mısınız rica etsem ^^ ?

ığdır sizce nasıl bir şehir? bildiğiniz kadarıyla yorumlar mısınız rica etsem ^^ ? ığdır sizce nasıl bir şehir? bildiğiniz kadarıyla yorumlar mısınız rica etsem ^^ ?

0|0
1|18

En İyi Kız Görüşü

• azerilerin yogun oldugu şehir severim <3 ıgdırlı mısın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Iklimi cevre illere gore cok farklidir... pamuktan kayisiya nexararsan yetisir..
    Ermenistan sinir kapisi kapaninca ekonomik olarak ciddi durgunluk yasamis yerli nufus goc etmis..
    Yerlisi buyuk oranda Azeridir.. Sonradan sehre disardan gocle kurt nufus artmistir.
    Batidan sark hizmetine igdira giden memurlar genelde cok memnun ayrilirlar sehirden ama detayini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir Iğdır'li olarak öncelikle memleketimize hoş geldin :) sana güzel sehirmizi tanitacak olursak mini tatli doğuda en cok cabuk gelişen Kürdü azerisi bir olmuş güzel bir şehirdir o terör yok bu su yerdir diyenlere aldırma burada diyer Doğu illere göre öyle olay catisma olmaz bundan emin ola bilirsin kalkipta bir İstanbul İzmir gibi yeri kiyaslayan var sonucta Doğunun en doğusu burasi bir denizi eksik :) emin ol denizide olsaydi burasi vaz geçilmez olurdu diye bilirim 4 dört mewsimini yasiyan kislari diyer illere gore daha iyidir yazlari yemyeşil yesil igdir diye adlandirilir zaten :) tanıdıkça görücen

0|0
    0|0
  • ığdır fazla gelişememiş bir şehir ama yavaş yavaş şekillenmeye başlıo kışın nefret edersin doğalgaz olmadığı için hava aşırı kirlidir ama öyle aşırı soğuk olmaz hava insanları iyidir genel olarak azeri ve kürt vardır seçim zzamanları biraz gergindir ortam diğer zamanlar sakindir baharı ayrı bir güzeldir yazı çok sıcaktır vali yolu ve haydar aliyev parkı tek faliyet alanındır ama onun dışında gezecek çok yer var ama çoğu kişi oraları bilmio malesef ama her anlamda rahat edebileceğin bir yerdir hayat şartları ucuzdur ve bundan 5 yıl sonra şimdiki halinden eser olmuyacak ondan adım gibi eminim.. Iğdırımıza hoş geldiniz bu arada :D

0|0
    0|0
  • Bilgim yok ama nasıl bir yer olduğunu bilmek isterim eğer bir kaç cümleyle anlatırsan

0|0
    0|0
  • iyidir heralde Türkiye de kötü şehir var mı ;)

0|0
    0|0
  • Turkiyenin en ilgnc memleketi yarisi pkkli yarisi mhpli

0|0
    0|0
  • nahcıvan'l ilişkileri olan bir şehir az kaldı nahcıvan bölgesne katılcak yakında.)

0|0
    0|0
  • Haritada gösteremem

0|0
    0|0
  • Bnce kotu bir sehir

0|0
    0|0
  • Ben ardahanda 4sene yaşadım baya bir şikayetçilerdi ığdırlılardan

0|0
    0|0
  • Sadece haritadaki yerini biliyorum başka bir fikrim yok malesef

0|0
    0|0
  • Iğdırla ilgili hala merak ettiğin bişey var mı?

0|0
    0|0
  • 3 ülkeye sınırı olan tek ilimizdir :D ayrıca hiç bir aktivite yapamassın :D

0|0
    0|0
  • Azeri yoğunluğu olan bir yer

0|0
    0|0
  • nerden geliosun ığdıra ona göre bir değerlendirme yapalım.

0|0
    0|0
  • Yarısı pkklı yarısı azeri türkü :-D

0|0
    0|0
  • Güzeldir sorun yok

0|0
    0|0
  • İğidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0