Kitap okuma alışkanlığınız var mı varsa en çok ne tür kitaplar tercihinizdir?

Kitap okuma alışkanlığınız var mı varsa en çok ne tür kitaplar tercihinizdir?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Biyografi
    Tasavvuf
    Tarih :)

0|1
    0|0
    • benim severek okuduğum türler tasavvuf edebiyatı ayrı güzel çok severim... eski osmanlıca yazılar olsun tarihten kalan yazılar olsun incelemeyi ve bulmaca gibi çözmeyi çok severim...:))

• Hamd-ü Senalar Olsun. :)

• Çok şükür bizi bizden iyi bilen ve her yönüyle ihtiyaçlarımıza karşılık veren bir Rabbimiz var yoksa bizim halimiz nice olurdu..:) Ama ben eski Ramazanları özlüyorum ekiden Rizede kalıyordum ben.. ramazanlar daha eğlenceli geçerdi şimdi Ankaradayım Ramazanın geldiğini bile anlamıyoruz dışarı çıkınca hiç tutan yok doğru düzgün onun için büyük şehirlerde ruh yok derlerya aynen doğru :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Aşk temalı kitaplar. Örneğin Bukre gibi veya Kapalı Gişe Yalnızlık favorilerim. Tabi pucca günlük falan da okurum

0|1
    1|0
    • Alışkanlık haline getirip her gün okumanız çok güzel.. kitap okumak kadar güzel şey yok insanın başka diyarlara götürüyor..:)

• Fantastik hariç hemen hemen her tür

0|1
    0|0
    • Okumak ve okuduğundan ders çıkarabilmek kadar güzel birşey yoktur... umarım devam edersiniz..

• Bu aralar pek vakit bulamasam da çok severim kitap okumayı. Cinayet gizem polisiye tarzı seviyorum

0|1
    0|0
    • Okumak güzel şey insanı başka diyarlara götürüyor devamını beklerim...:)

• Var roman tercihim

0|1
    0|0
  • sürekli okurum tercihim aşk romanları :)

0|1
    0|0
    • güzel tercih okumak her yönüyle güzel alışkanlık haline getirmeniz sizin avantajınıza olacaktır :)

• Kitap okuma aliskanligim var. Genellikle polisiye romanlari seviyorum.

0|1
    0|0
    • Polisiye en çok okunan kitaplar arasında.. okumak her yönüyle güzel..

• en çok polisiye tarzı kitaplara bayılır ve psikolejik

0|1
    0|0
    • Okumak her yönüyle güzel sessiz ve kimsenin olmadığı yerlerde okumaktır tercihim herzaman.. psikolojik kitapklar bende okurum insanları daha iyi tanımamızı sağlayabiliyor...

• kesinlikle katılıyorum ondan okuyorum zaten psikoleji okumayı düşündüğüm için daha da iyi oluyor :D

• Umarım ufkunuz açık olur iyi bir psikoterapist olursunuz :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Maalesef yok kardeş ya

0|1
    0|0
    • kitap okuyan insan hayata ve insanlara daha farklı açıdan bakar... zamanla olur umarım...:)

• genelde yeraltı edebiyatı dostum cesare pavese, charles bukowskı , chuck palahnıuk , dostoyevski vb bide seri katiller intihar edenlern haytı falan anlıycağn bu hayatda tutunumayanlr zevkalmaynlr dha çok dıkkatmı cekiyor dostum.

0|1
    0|0
    • Saydıklarınızın hepsi çok güzel insan okudukça zevk alıyor ve bilgi dağarcığını güçlendiriyor teşekkürler dostum..:)

• yani içi boş beyindense gelişmek bişyler keşfetmk hr zaman iyidrc dostum.

• Haklısın dostum...

• Anadolu, Asya ve Orta Asya, Mısır, Yunan, Atlantik, İskandinav mitolojileri
    Moğol, Türk tarihi
    Türk istihbarat tarihi
    Yakın tarih ve komplo teorileri
    Nekroloji ve biyografi

0|1
    0|0
    • Hepsi ayrı güzellikte ve etkileyici tarihi bende çok severek okurum ayrıca biyografide öyle teşekkürler..:)

• Biz gibiler saklayıp, onardıkça bizden olanlar ve ondan sonrakiler bunu yaşatmaya devam edecekler, üzülmüyorum. Çöpe atanlar neler kaybediyorlar, bir bilseler :))

• Haklısın kardeşim önemli olan bunun bilincine varabilmek..:))

• Polisiye, cinayet, gizem, Fantastik, bilim Kurgu falan işte

0|1
    0|0
    • Güzel tercihler okumak her yönüyle vazgeçilmez..

• elbette öyle okumak her zaman güzel , o kitaplar bazen çok iyi dost olabiliyor.

• Elbette kitaptan daha sadık dost bulunmaz... sen bırakmadığın müddetçe o seni bırakmaz...

• Tıbbi-polisiye gerilim tess gerritsen favorim tavsiye ederim ;)

0|1
    0|0
  • Polisiye, gizem ve tarih :)

0|1
    0|0
  • Okuma alışkanlığım var şükür tarz olarak değilde dünya klasiklerini okuyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...