Paranoyaklaşıyor muyum acaba ?

SEVGİLİ üyeler.lüften bu konuda hepinizin görüşünü almak istiyorum..

belki saçma gelicek size ama benim için önemli.paranoyaklaşıyormuyum acaba ? şimdi benim sevdiğim adam , henüz benden hoşlanmıyordu ama biz iyi anlaşıyorduk aslında tam emin değilim neyse..şimdi tabi faceten sildim onu..beni engellememiş uğraşmak istemedi heralde ama ben onu sevdiğim için engellemedim oda ayrı..şimdi yeni bi resim koymuştu profiline.çok geçmeden bende kendi profil fotomu değiştirdim.şimdi bi kaç gün sonra oda değiştirmiş sizce bu ne ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• görüş almak istiyosun da sor bi ben vermek istiyomuyum. herneyse .b*kunda boncuk aramak, osuruktan nem kapmak gibi deyimler bişi çağırıştırıyomu sana

0|0
    0|0
    • :S peki bunu anlamam lazım beni takip ediyor olamaz mı bakıyodur belki profilime ? bidaha değitirsem resmi oda değitirirse sen bundan ne anlarsın ?

• konuşmalısın ama..

• kavgalıyız...

Erkekler Ne Diyor 2

• dejavu

0|0
    0|0
  • Bişey diil fotosunu değiştirdide senin içinmi değiştirdi yha yapmayın çok ince düşünüosun ..

0|0
    0|0
    • ama, ben değiştirdikten sonra değiştirdi ne düşünim ki?

• Bide sen değiştirdim dedin ya onunda değiştiresi varmış demekki değiştirmiş garipsin ...

• BİZ KAVGALIYIZ AMA.MSJ ATAMAZ.ARAYAMAZ.DÖNÜŞÜ DE YOK..O YÜZDEN BÖLE DÜŞÜNDÜM.

Kızlar Ne Diyor 2

• faca ten nefret ediyorum..sil gitsin..sana ulaşmak ve birşeyler anlatmak isteyen kişi seni bulur tatlım..

0|0
    0|0
  • Sanal koklaşma yaşıyorsunuz :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...