İstanbul Yeşilköy hakkında bilgisi olan var mı?

Bakırköy'ün bir kısmını biliyorum aslında ama Yeşilköy'ü bilmiyorum.Burası hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle yerleşim olarak nasıl bir yer? İnsan olarak nasıllar? Genel olarak bir bilgi verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz tuzlu(pahalı) bi yerdir, yerleşim olarak binaları simetriktir, nostalji seviyorsan tren yolu geçer, uçak gürültüsü günün her saati yankılanır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir tarafı deniz bir tarafı havaalanı yolum düşmüştü 1 hafta önce baya canlı biryer insanlarıda işinde gücünde. İpsizi sapsızı heryerde var

1|0
    0|0
  • şahsen çok sevdiğim arada bir de sahiline gidip yürüdüğüm oldukça elit bir mekandır haftasonuları dışında. Gayet güzel bir yürüme yolu vardır deniz kenarında insanları dediği gibi kalitelidir genelde evler de oldukça pahalıdır ve orta üst, üst gelir grubundan insanlar oturur. Ama floryaya göre daha eğitimli kesime hitap eden bir yerdir. Yani istanbul'un yaşanılası ender mekanlarından biridir diyebilirim. Ulaşımı ise oldukça kötü deniz yolu hiç yok, tren bir tek banliyö treni olabilir tam emin değilim ama metro veya tramway yok. Metrobüse oldukça uzak. Sadece otobüs, minibüs ve kişisel arabalarla var ulaşım.

0|0
    0|0
  • yeşilkoy baya iyi bir yer zaten gidip biraz arabaları görsen anlıyorsun

1|0
    0|0
  • valla dk da bir uçak inip kalkıyor bi onu biliyorum güzel yerdir ama

1|0
    0|0
  • iyiler

0|0
    1|1
  • ben yeşilköyü çok severim.sahili,cafeleri ve birkaç restoranı güzeldir.ha bide dondurmacısını çok severim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...