İstanbul'da neden bu kadar çok turist var ?

Nufusun yarısı turist sanki ve ben nedense hoşlanmadım :/ sizce normal mi bu kadar turist ? :D

Güncellemeler:
KısKanıyorum ben İstanbuL'u yahu :D !

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul kıskanılmaz mı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Çünkü İstanbul, yüzyılların ve birçok farklı toplumun kültür başkentliğini elinde tutan değerli bir miras. Eşsiz bir coğrafi konuma ve tarihi ögelere sahip. Gerek geçmişten kalma eserler ile gerek günümüz yaşamı ile dört bir yanı gezilesi, Avrupa ile Asya'yı birbirine kavuşturan eşsiz ve benzersiz bir şehir.

1|0
    0|0
  • Ben istanbulda yerli pek az insan gördüm.Toplama bir şehir oldugu ıcın bana göre mılyonlarca Turist var... :))

1|0
    0|0
  • Çünkü İstanbul ora hacı :)

1|0
    0|0
  • Ben ızmırlıyım ılk defa tam anlamı ıle gezmek ıcın 3 sene once gıttım. Yer soracagım.., Pardon... excuse me. What :D ıng fazla ıyı degıl baktım tabelalara onlarda olmasa :D

1|0
    0|0
  • İnsanı arabayı bisikletini kıyafetini arkadaşını annesini kuzenini kıskanan gördüm de şehri kıskananı ilk kez görüyorum :))

1|0
    0|0
  • o değil de biz neden o turistlerin türkiyeyi rahat gezebildiği kadar parisi gezemiyoruz londrayı gezemiyoruz ? hem madden hem bürokrasi olarak.

1|0
    0|0
  • Turist iyidir para getirir dalır dalır diye bağırırsın. Gelen turist russa herşey çok daha iyidir -_-

1|0
    0|0
  • evet istanbulu gez istanbullu yok herkes bir yerlerden gelmiş acayip bir yer :D karmakarışık her taraf insan. ama herkes yanlız.

1|0
    0|0
  • çünkü daha Göynük'ü görmediler. :)

1|0
    0|0
  • ''Eğlence varsa turistte var'' :D

1|0
    0|0
  • a a ! neden acaba

1|0
    0|0
  • paralarıyla beraber teşrif etsinler

1|0
    0|0
  • sultanahmettenmi yazıyosun yada zeytinburnu kabataş tranvayının içinden?

1|0
    0|0
  • Ona bakarsan Konya'nın yarısı Capon. Bunları dertleri ne?

1|0
    0|0
  • çünkü istanbul tarihi değeri yüksek bir şehir.

1|0
    0|0
  • illuminatinin oyunları bunlar..

1|0
    1|0
  • türkiyeye gelen tursittin %50 den fazlası su götürmez türkiyeye gelir neden öçünkü yılın her mevsimi turist alan bi şehir gezilecek görülecek yerleri çok yaz tuziminden ibaerte bi şehir değildir istanbul bunu az çok coğrafya bilgisi olan herkes bilir :)

0|0
    0|0
  • istanbulda tarihi mekanlar çok ondan olabilirmi acaba akılı dostum

0|0
    0|0
  • Adamlar hayatlarını yaşıyor.Adamlar kalkıp ülkelerinden burayı gezmeye geliyorlar.Biz 1-2 saat uzaklıktaki yerleri gezmiyoruz.

0|0
    0|0
  • bunlar gine iyi günlerimiz ab ye girersek ozaman turistin babasını gör sen,buralar yaşanmaz hale geldi zaten ozaman istanbulda kimse kalmaz herkes memleketine kaçar

0|0
    0|0
  • yaa ne zararı var gelsinler işte para harcıyorlar fena mı

0|0
    0|0
  • İstanbula ne kadar turist gelirse azdır

0|0
    0|0
  • bi ben gelemedim şu istanbula ya..

0|0
    0|0
  • İlginç...Sultanahmet'ten başka nerede turist var...

1|0
    0|0
  • baska nerede turistlere bu kadar ilgi var ki.. bence normal..

0|0
    0|0
  • turist iyidir candır candır:DDD

0|0
    0|0
  • yaw anormal olsa nolur... ayaklanıp kovacak mıyız?

0|0
    0|0
  • toprağı eşelesen tarih fışkırıyor o kadar içine etmemize rağmen. daha da mı gelmesin turistler

0|0
    0|0
  • Adamlar gezmeyi seviyorlar bizimkiler gibi değil çalış çalış birazda gezin bea ama genelde gelenler yaşlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beyazıt,eminönü gibi tarihi yerlerde çok var ama daha iç kısımlar da pek yok.normal tabi ki dünyanın her yerindeki turistik yerler böyle :))

1|1
    0|0
    • kıskanma hiç,nasıl bir trafikle başa çıkmaya çalışıyoruz her gün bir bilsen! :D

• tarihi güzelliklerimize geliyorlar bırde sen sultan ahmete ya da emınonu gıttın sanırım...

1|0
    0|0
  • ben sevıyorum onları:D

1|0
    0|0
  • Taksim'de görüyorum çok ama hoşuma gidiyor. Ne güzel İstanbul'u gezmek için gelmişler diyorum.

0|1
    0|0
  • en güzel şehir olduğu için ♥

0|0
    0|0
Yükleniyor...