[Bazı] Kızların espiri yeteneğinin olmaması?

haksızmıyım hangi kızla oturup delice makara yapa biliyosunuz

kızlar espiri yapamaz cünkü zeka işi

0|0
10|2

En İyi Erkek Görüşü

• yav hiç deme arkadaş yav.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beni tanımamışsın zaten bende seni tanımıyorum :) da Bencede zeka işidir her erkek espri yapamadığı gibi her kadında yapamaz ayrıca bir kişinin güleceği espri vardır aynı anda 10 kişiyi güldürebilen espri vardır ;)

2|1
    0|0
  • Valla ben makaranın dibine vurur senide alt ederim yavrum kolay mı yahu zeeka işi deyip aşağılamak hakaret hak eden bir tipsinde terbiyem müsade etmiyo edecek olsam (ANDAVAL) derdim sana.
    Ama etmedim :)

1|0
    0|0
    • Zoruna neden gitti ki madem dibine vuranlardansın :)

• Gerçekleri konuşmak ne zamandan beridir andavallık oldu? ayrıca bunu kendine yedirememen ve zoruna gitmesi de ettiğin hakaretlerden apaçık belli :) zorlama motoru fazla

• Cahilsin senınle tartısmam bıle ben ıyı geceler.

• Doğru zeka işi espri için çok okumak gerekir. Ben şahsen arada yaparım. Bazı esprilerde iyi olur çok gülerler. Bazılarında gülmezler bozulurum. ama yapan çok iyi bayanlardan. Biliyorum çünkü çevremde var. O değilde benim dersime giren bir edebiyat hocası var kadın espri yapıyor güya sınıfta gülmüyor zavallı oturduğu yerde kala kalıyor.

0|0
    0|0
  • Zeka işi bence iyi espri yapmak için kelime dağarcığı geniş olmali tam espri yapican ama tam olarak karsilayan bir kelime bulamiyinca apisip kalan kizlar var. Kitap okumakta gereklidir herkes espri yapamaz zorlamamak lazim

0|0
    0|0
  • günceyle yaparız. tanır mısın?

0|0
    0|0
  • çok iyi mizah kardeş güle güle kullan

0|0
    0|0
  • bir espiri patlataydın iyiydi..

0|0
    0|0
  • Sende olsaydı zaten böyle bir soru sormazdin :)

0|0
    0|0
    • şu verdiğin cevaba bakarak ne kadar gerizekalı olduğunu rahatça anlamamı sağladın :)

• At gozluklerinle dolasmaya devam et

• Belli olmuyo bazen cok kaliteli espiriler cikiyo bazende hic bu kadin erkek farketmiyo anlik bisey

0|0
    0|0
  • yap bakyim bir tane sorun sende mi kızlarda mı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece zeka değil, biraz da birikim işi. "Bağzı" kızlar genelde sadece dış görünüşlerine yatırım yaptıklarından, okudukları kitaplar Pucca-Bukowski-Palahniuk'u aşmadığından, "dünyadan bihaber" olduklarından, espride de pek iyi değiller... Çocukça hareketlerle sevimli gözükebilirler sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...