Sinemalarda dabbe 5 - zehr-i cin filmine giden var mi?

ben seans dan yeni ciktim. filmin basindan sonuna kadar gerildim korktum ilk defa. Türk korku filmlerinde gelişme var gibi. sizce?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• izledim. ilk baslarda omerin malliklarina guldum. ama film cidden gerilim yaa kendimi kasmaktanmidir nedir agridi kaslarim. erkek arkadaskmin kollarini tirmalamisim istem dışı ;) korku severlere tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 21:00 da seans vardı önceki seansa yetişemedik bizde. boşuna 1,5 saat beklemeyelim diye eve geldik dabbe 4ü izlememiştik onu izledik. baya korkunçtu hatta. daha yeni bitti. 5te öyledir büyük ihtimalle

1|0
    0|0
  • Az evvel izledik ;)) sanırım Türk korku filmi yapacak bişeyler hareketlilik var gibi, ama o Zincirli deli Yasin yok mu kahkaha attırdı bana salonda ;)

1|0
    0|0
  • çok dehşet olmuş, güzel anlamda. ama 4 le kıyaslarsak, 4 daha sürükleyiciydi. daha içtendi. 5 daha korkunç ve iyi olan tek bir kişi var oda dilek, çevresindekiler hep kötü. ama 4 de öyle değildi mesela. ama Hasan Karacadağ kendini her filminde geliştiriyor. hayranlıkla takip ediyorum ve diğer filmlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

1|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Dabbe o kadar cikti mi be ben ilkini izledim galiba sadece eheuheuehu

0|0
    0|0
  • kizarkadasimka izledim. caktirmadim ama tirstim baya. izlenilmeyi hakeden bir film.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün gittim bir gram bile korkmadım hatta kahkaha atarak izledim :D

0|0
    2|0
  • Ömer komikti ya güldüm arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...