Hangi bölümü okumalıyım?

üniversitede hangi bölümü okumamı tavsiye edersiniz, hangi bölüme gidersem bitirince iş bulma olasılığım yüksek olur ve hangi üniversiteler iyidir?

Güncellemeler:
dalga geçicek başka birşey bulamadınız sanırım..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ege üniversitesi fen fakültesi kimya bölümü:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne kadar saçma bi soru.senin geleceğin kızlarsoruyor.com'a kaldıysa boşuna okumuşsun sen

0|0
    1|0
  • inşaat okuyorum mimarlık isterdim ama bundanda memnunum zorluk konusundada mühendislik burda anlatamayacağım şekilde zor benim sevgilim seneye öğretmen olur benim bi 4 5 yılım var :) 2.sınıfım inşaatın iş imkanı var ve bitmez sektörü ama mühendisliği yapabilirsin yaz yapamassan yazma. diyetisyenlik diş hekimligi pdr fizik tedavi bunlar okunmalık yerler

0|0
    0|0
  • Burada tavsiye üzerine bölüm tercih edilmez... Seni mutlu edecek meslek hangisi ise o meslekle ilgili bölümle ilgili araştırma yap daha sonra oku... Yani hangi bölümü seçmen gerektiğini senden daha iyi bilecek kimse yok...

0|0
    0|0
  • Beykent'e git Hukuk fakültesi Beyoğlunda. 10 sene okursun artık

0|0
    0|0
  • İŞLETME, BANKACILIK, ULUSLARARASI İLİŞKİLER, BİLGİSAYAR,

0|0
    0|0
  • örtmen ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilerde kendini ne olarak görmek istiyorsun..gözlerini kapat ve 10 sene sonrasını düşün..ondan sonra üniversite seçersin..

0|0
    0|0
    • hemşirelik düşünüyorum kaç yıldır..

ama şimdi bide ekonometri düşünüyorum karar veremiyorum

• hemşirelik gsel bölm aslında,ancak şu soruları sorman gerek kendine iğne yapabilir msn,kan görmek kan almak sana korkutucu gelir mi,yardımsever msn sabırlı msn bunlara ok diorsan ben hemşireliği tavsiye ederim..ekonometri hakkında pek fikrim yok ancak iş alanlarını google dana arastır..hayırlısı olsun,meslek seçmek insanın hayatında verdiği en önemli karar..bol şans :))

• bilgi üni'ye git hipster ol.

0|1
    0|0
  • rus dili ve edebiyatı oku:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...