Metallica sevenler yeahhh?

metal müzik hastasıyım ve metal dinleyen erkekler 5 kat çekici geliyo hele metallica dinliyosa çekiciliği sınır tanımıyo normal miyim ben yaa?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Whiskey in The jar
    One
    No leaf clover
    Extacy of gold
    Unforgiven
    Turn the page
    Popüler parçalarım.

1|0
    0|0
  • SÜRRRÇİİİİNNNN'
    SSSİİİİİKEN DİSTROOYYYY

1|0
    0|0
    • Bide bir grup var sadece ac/dc back in black ve nothing else matters dinler sonra etrafta metalciyüm diye gezer topuna kafa gömeyim

• Bazıları hariç Yalan degilse neyim...
    Alttakilerin hepsi şarkı tavsiyelerine oyun havası ve romantik şarkı yollayan insanlar, şu an agır yavşama var.
    Bende ilkkez metal seven forum evladı görüyorum saygılar.

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum. Hele o sarkilarin icine girsen sen yerinde duramazsin. :)

0|0
    0|0
  • Sende anormallik seziyorum sensey...

0|1
    0|0
  • normalsin takma kafana. bir ara bende öyleydim. şimdi normal üstü geliyor. en sevdiklerimi toplayp dinliyorum.

0|0
    0|0
  • iron maiden varken metallica dinlemezdim hernekadar saygı duysamda iron maiden bir numaradır...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Benim de favorilerimden ama en sevdiğim Astronomy gerçi o cover ama olsun şiir ve metalin inanılmaz birleşimi

• Anormalsin

0|0
    0|0
  • bağlama ile metal yapıyorum. kabulün mü?

0|0
    0|0
  • Cliff , jason gittikten sonra metallica mi kaldi boktan bir rock grubu oldu

0|0
    0|0
    • şu an thrash tarza geri döndüler ama hala eski ruh yok:(

• James ölmesin ama lars, kirk ölsün ikiside baydılar iyice :)

• kaza gecesi cliffin yatağına kirk yatmasaydı cliff hala hayatta olabilirdi ama kader işte şanslı çocuk kirk

• 10 numara metal müzik hastasıyım ama metallica nedir ya :/ herşeyi ona bağlamamak lazm :/

0|0
    0|0
  • Ben de severim metallica'yı

0|0
    0|0
  • metallicayı severim :)
    kreator var bide o da iyidir

0|0
    0|0
  • Bide konserinede gitmişse ;)

0|0
    0|0
  • normalsin

0|0
    0|0
  • Sen hiç Müslüm Baba dinledinmi.

0|0
    0|1
  • Müslüm dinleyenler?

0|0
    0|1
  • metallica ya off sen ne diyosun...
    sevişelimmi?

0|0
    0|0
  • benim favorim iron maiden

0|0
    0|0
  • çok normal. metallica dinlenmezmi yeaahhh :D

0|0
    0|0
  • En sevdiğim ve en iyi konserlerinden biri Seattle 89 konseri ve özellikle Creeping Death performansı

0|0
    0|0
  • Metallica
    Drowning Pool
    Bullet For My Valentine
    Rammstein
    Children of Bodom dinlerim

0|0
    0|0
  • King nothing derim ve giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Metallica hell yeah

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle normalsin :)) ben de öyleyim

1|0
    0|0
  • metal dinleyen onu dinleyen bunu dinleyen. hatta demet dinleyen. normalligin ölçütü nedir önce onu bir sorgulayın. Bu arada Turkiye genc populasyonunun muzik zevklerini baz alirsak gayet normalsin. Rock metal dinleyen insan marjinalligi diye bir sey yok artik.

0|0
    0|0
    • normalliğin ölçütü populasyonun geneline göre yapılır ve her toplumun bir normal ölçütü vardır dinlediğim müzikleri baz alıp bana satanist misin diye sorular soruluyosa özellikle metal grubu müzikler hala marjinalliğin bir simgesidir

• metali satanizmle bagdastiran dusunce yapisinin normalligini sorgulamak lazim o vakit. Nitekim rock ve metal gunumzde oldukca populer ve cokca icra edilen muzik tarzlari. Marjinallik gostergesi oldugunu iddia eden bir dusunce yapisina zaten itibar etmemek gerek.

• Gel bir sarılalım. Tek değilmişim.

1|0
    0|0
  • Metallica dinlediğimi duyunca şaşırıyor erkekler. Malum alişmişlar demet akalın hadise dinleyen Türk kızlarına :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...