"Yaşadığımız toplum önyargılı bir toplumdan oluşmakta" ne demek?

artık kafam almıyor:(

üzüntüden gideceğim o olacak.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet önyargı artık damarlara işlemiş.Her adımda görünüşü veya konuşması örnek gösterelerek bir aşağılanma varki sorma gitsin.Umut insanlık içinde olduğu müddetçe belki birgün önyargıda yıkılır.Önce önyargıyı yıkmak için sorgulama ve eleştiriye açık olmak gerekiyor.Bunlar olmadığı zaman karanlığın ortsında elinde mum tutan bir adamdan başkası olmayız.Üstelik o mum yanmazken inatla o yanıyor diye söyleriz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o neymiş öyle yaff ://

0|0
    0|0
  • bunca edebıyat sorusu çözmüş adamım ben bıle anlamadım

0|0
    0|0
  • Seninle iletişim kuramadık ama yöntemine saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • ...

Bir incir reçeli klasiği ; Asıl ucuz olan ne biliyormusun beş kuruş vermeden savurduğunuz yargılarınız.

link

0|0
    0|0
  • Yaşadığımız toplumlar önyargılıdır. Karakterimizin temel özelliğidir ön yargılarımız. Bizi biz yapan şeydir aslında , hayata bakış açımızdır.

0|0
    0|0
  • herşeye bi kulp takan toplum demek ne olacak sevgilin bile olsa millet neden var açıksa neden açık kapalı ise neden kapalı biri ile birşeyler yaşamak istesen doğru düzgün olmuyor cahiliz bu kadar basit herkonuda ben ilişkiden bahsettim sadece ama

0|0
    0|0
  • Toplum içinde toplum. Sırrın sırrı gibi bir şey olsa gerek. Üzüldüm.

0|0
    0|0
  • zaten var olan birşey bu..yeni yeni oluşan bir şey değildi bence..

0|0
    0|0
  • Bence de sen git.

0|0
    0|0
  • Kafana sert bi cisim mi isabet etti nedir :((

0|0
    0|0
    • cümleyi gördün mü?

• anlatım bozukluğu anlamın içine işlemiş:(

bu site yüzünden üzgün üzgün dolaşıyorum:(

• :(( beni de aldı bir hüzün

Kızlar Ne Diyor 4

• şöyle dmk oluyor.. yasantımızdaki bazı insanlar heşeyin bi kuralı olduüunu varsayıp ynlıs olmayan ama onlara yanlıs görünen seyleri kınıyıp önyargı haline getiriyorlar..buda toplumu çağdaşlaştırmktan uzakşatırıyor tbii..böylee anlay blrsin..

0|0
    0|0
  • Toplum toplumdan olusmakta :-) Cumleni anlamadim. İnsanlar demeye calisiyorsan. İnsanlar onyargidir. Buna sen de dahilsin. İster bu siteden git. İster ulkeden git. Hicbir sey degismeyecek. Gene sen bilirsin.

0|0
    0|1
    • cümle benim değil tatlım bebeğim.

• oha kahlo mantıklı konuştu!

• Ciddi cevaplar da veririm arada

• bu ne yea :/

0|0
    0|0
  • kafanı boşalt gel anlatırız kolay.

0|0
    0|0
Yükleniyor...