İncir Reçeli-2 Kasım ayında vizyonda?

Birincisi çok tuttu. Ben en az 5 kez izlemişimdir. İkinciside aynı tadı verir mi dersiniz? Nasıl bir senaryo içeriyor acaba?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• 17 Ekimde Sınemaya Giriyor Yanlışın Var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Birincisi cok kafa acinca ikincisi cekilen filmler furyasi. Bakiniz Recep Ivedik serisi.
    Bu da 3-4 gider iste. Mesela 2. filmde kiz cuzzam 3 te verem 4'te ebola vs olabilir. Hatta 5'te olumcul bir viruse yakalanip kendi Resident Evil kirmasi filmimizi bile cekebiliriz.

1|0
    0|0
  • ekimde değil miydi o?

0|0
    0|0
  • İkinci kişide aynı sarsıntıyı yaratmaz aynı duyguyu yaşatması için çok çok üst düzey bir konu olmalıki bunların çogunuda kısa film olsun diger filmler olsun gördük egzantirik bir konu bulmaları gerekli.

0|0
    0|0
  • İlklerin tadını hiçbirşey vermiyor üzgünüm kesin cıvıtırlar.

0|0
    0|0
  • ben dizilere pek ısınamadım sıkılıyorum mecburen arada seyredıyorum ıcımdekı heyecanı ruhu yansıtmıyolar o yuzden evde cogunlukla tv kapalı ama hayat bole cok tatlı

0|0
    0|0
  • zannetmem öyle bir filmin ikincisi birincisiin yerini tutmaz para için yapılan içi boş bir filmden öteye gitmez bence.

0|0
    0|0
  • Birincisi gerçekten mükemmeldi. İncir Reçeli 1 de iyi tutmasının sebebi biraz da şarkıların güzelliğiydi, senaryo ile beraber.
    Eğer İncir Reçeli 2'ye güzel bir beste yapılmışsa tutabilir

0|0
    0|0
    • Yapildi kardes. Incir receli teaser 2 yaz izle hemde ne beste.

• Yeni biri gircek diye biliyorum ama hayirlisibolsun tabi metin icinde :D

• :))) Ölüm olursa sonun da sinemaların o an ki halini tahmin bile edemiyorum, herkes gözyaşına boğulur galiba @SUYAYAZANADAM

• 2. film tam bir reklam havasında olacak. İzleyeceğimi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kabak tadı vermesin de.

0|0
    0|0
  • Ben izlemem

0|0
    0|0
  • saçma bir film

0|0
    0|0
  • İlkin yerini tutmaz

0|0
    0|0
  • 1 de bırakmalıydılar bence. O filmin 2. olmaz

0|0
    0|0
  • Seninle izlemek isterdim

0|0
    0|0
  • Keşke sevdiğimin elini tutarak izleyebilsem, keşke o zamana kadar hallolsa herşey... Çok şey mi istiyorum?

0|0
    0|0
  • benim kuzenim cekimlerini yapan ekipteydi baska birine mi ne asik oluyomus halilsezai napiyomus yaramaz diyodu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Birincisi harikaydı ikinciside umarım öyle olur..

1|0
    0|0
  • ben ekim dıye sevınıyordum ya bıraz daha mı beklıcez sımdı :( gidicem tabiiki güzel olcagına eminim

0|0
    0|0
  • filme karşı sebepsiz bir ön yargım var
    açıkçası devam filmleri genelde kötü oluyor pek umudum yok o yğzden

1|0
    0|0
    • Bencede sırf birincide tuttu isim yaptı diye ikinciyi çıkarıyorlar gibi geliyo. Ama son durak gibi filmlerin mesela hepside ayrı tuttu.

• ama orada aynı konu ama farklı hikayeler işlendi karakterler farklıydı burada hikaye kaldığı yerden devam ediyor o bakımdan iyi olacağını sanmıyorum

• Evet bakalım nasıl olcak şeker.

• 17 ekimde :)

0|0
    0|0
  • İkincisi aynı tadı vermez tabiki. O ne öyle yedeği gibi, zaten bitmişti film. Yani en azından biz öyle sanmıştık. Ön yargılı olmayalım izleyip görücez diyorum ben

0|0
    0|0
  • Bence birincisi gibi olmaz ya

0|0
    0|0
    • birincisinde gerçek aşk fedakarlık karşılıksız sevme var:)) var mı öyle sevebilecek bir yürek var tabiki :))) o kendini biliyor:)

• Vardır umarım karşıma çıkar

• irenç bir film bana göre

0|0
    0|0
  • ben filmi saçma buldum ama kuru incir reçeli güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Izlenir bence

0|0
    0|0
  • 17 ekimde

0|0