Gelecege yonelik ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar ülkemizdeki yönetim ülkemizin durumu vs ortada Türkiye resmen bölünüyor ve birçok müslüman ülkede karışıklık ic savas çıktıktan sonra sıra buraya da gelecek ben sahsen o zamanlar doktor olucam ve kendim için gelecekte yasanilasi ülke arıyorum bu konu hakkinda düşünceleriniz neler ve ülke öneriniz nedir ben mi abartiyorum yoksa?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben İsviçre'ye gitmeyi planlıyordum şahsen, ama çok zormuş. Öğrenci olarak gidince iş bulup kalmana da izin vermiyorlar. Rotamı başka batı avrupa ülkelerine çevirdim. Almanya kabul ediyor gibi görünüyor kağıt üstünde, ama Türkiye'den kalkıp da Türk kaynayan bir yere gitmek de mantıklı bir şey gibi görünmüyor gözüme. İngiltere desen ırkçılıkta çığır açmaya başladılar, zaten gergin adamlar. Bilmiyorum ya, bakacağım bir yoluna. Kanada olumlu gibi görünüyor ama, çok uzak ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• abd ben de abd ye gitmeyi düşünüyorum. ingilizce ye iyi çalış git abd de tıp üstüne yüksek filan yap. sonra oraya yerleşirsin

0|0
    0|0
    • Ya şu an cidden dediğin gibi ingilizce çalışıyorum çünkü gerçekten ne olacagi belli değil dünyada nereye gidersen git ingilizce biliyosan madur olmazsin sonra o ülkenin dilini de öğrenirsin

• Yaa erasmus yıl uzatiyo yeterince uzun zaten bölümüm hem şu an tek basima gitmeye kendimi hazır hissetmiyorum ve dil yok:((

• yıl uzatıyorsa bende gitmem. ama uzatmıyor galiba bazı bölümlerde

• Doktora savaş alanında daha çok ihtiyaç olmaz mı doktor hanım

0|0
    0|0
    • Suriyeli kürleri tedavi edemeyecegim kusura bakmasinlar sayelerinde ülkemizde yasayamaz hale gelicez bir de teşekkür eder gibi yardim edemem ben h bu kadar yil okumusum sirf devletin saçma politikalari yüzünden rahatimi bozmam ben rahat ve konforlu bir yaşam istiyorum

• Sen hipokrat yemini etme bence, yüzkarası bir yemin olur, mesleği yanlış seçmeşsiniz bence, siz önce ırkçılıktan kurtulmanızı tavsiye ederim. Ülkeni yaşanmaz yapan mültecileri ortada bırakan hükümet, gerçi kendi halkındaki işsizliği tavana vurup her sekterü özelleştrip işçiyi köle yapan bir sistemden böyle doktor çıkmasını normal karşılarım, ama zoruna gidiyor yine de insanın

• Gerçekler bunlar yapıcak bişi yok hepsi kötü demiyorum ama çoğu güçlerince Türkiyeyi karıştırıp vurucaklar minnet bile duymayacaklar bu durumda benim. kendimi heba etmem acimasizlik değil mi

• elime olsa başka ülkede yaşamak isterdim ama evimiz barkımız burada ne yapalım

0|0
    0|0
  • Rs Yapımı Kurarak Güçlü bı TV Sınema fılmlerı yapmk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...