Konu hakkinda bilgi msi olanlar burayaaaaa?

Kore bir Türkün yapabileceği bir ülke mi sizce siz yaşarmiydiniz imkanınız olsaydı

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Annemin kuzeni Japonyada kaldı bir kaç yıl burdakinden çok daha mutluydum orda diyor

0|0
    0|0
    • Ya cidden mi kisisine göre ve orda karşılaştığın kisilere göre degisebilecek durum peki orayi burdan daha çok sevmesinin nedenini biliyor musun

• Iyi insanlatla katsilasmissin iyi diyorsun haklisin umarım gidersem ben de çok çok iyi insanlar tanırım da çok iyi olarak betimlerim hepsini kader kısmet işte:)

• kolay gelsin bol şans

Erkekler Ne Diyor 7

• neden Kore

0|0
    0|0
    • Iyi seni mi kiricam japonya olsun senin için :))

• Hem öyle yaa böyle çoğu kiz turkle evlenicek rus kizlarini begenen cogu erkek de bizle:)

• tamam sağolasın yorumların için

• neden olmasın dil problemi yoksa hertürlü yapabilir :)

0|0
    0|0
  • kuzey kore'de yaşanmaz... güney'de yaşanır...

0|0
    0|0
  • Türkler heryerde yaşar agaa :D

0|0
    0|0
  • Koreliler bizi sever onu biliyom

0|0
    0|0
  • oyle bir şansın yok

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ya

0|0
    0|0
    • Neden

• iskoçlara (celtlere) ve o kuzey ülkelerinin tarihleri olsun, insanlarının kendileri olsun bende ilgi uyandırıyor. yunanisanda öyle yunanların şarkıları ive dilleri ilgi uyandırıyor bende

• Hm anlıyorum ben de de uzakdogu ilgi uyandıriyor dilleri alfabeleei yemeleri yemek yeme tazrzlari kültürleri vs vs

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzey koreye git :D

0|0
    0|0
  • Bu sene kore moda heralde ^^

0|0
    0|0
  • severdim ben birkaç aya kadar koreyi şimdide yani iyihoşta dizi izlemeyince sevgim kalmadı genede hoş yani kalınır :d

0|0
    0|0
  • gezmek ve 3-5 ay kalmak için hoş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...