Ankara denince aklınıza ne geliyor?

Ankaralı oldugum icin demiyorm ama benim aklıma; Kışı geliyor.
O kdr guzeldirki kış Ankarada.
Resmen Aşk kokar.
Sokakları bir ayrı guzel olur.
Insanlari soguga inat fazlaca sıcak olurlar.

0|0
52|53

En İyi Kız Görüşü

• Memleketim gelir aklıma. Hiçbir şehirde aynı tadı bulamadığım simidi gelir. Atamın yattığı Anıtkabir gelir. Samimi insanları gelir. Yaz kış gezdigimiz Kızılay sokakları gelir, buz gibi soğuk havası gelir, Kuğulu park ve Tunalı gelir. Aspava pidecisi gelir bide :)) küçükken sürekli başka şehre gitmek istedigim ama başka şehirde olduğum zamanda özlediğim bir yer gelir aklıma:)

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 51

Erkekler Ne Diyor 53

• Ankarayı herşeyiyle seviyorum ben. Doğma büyüme Altındağ'lıyım, her sokağında her kaldırımında mazim vardır. Yunusların kovalamasından tut, travesti dövmesine kadar herşeyi yaptık o şehirde. Pavyonların çoğunda olay çıkartırdık amk, ağzımızla içmezdik ki. Ankara benim evim gibi artık tamamen. Evinde herşey seninr, herkes seni tanır değil mi? Beni de Ankara'da Bentderesindeki torbacıdan Park caddesindeki valeye, Park orandaki müteahhitten aydınlıkevlerdeki tefecisine kadar herkes tanır. O zaman hızlı takılıyodum, şimdi üniversite iş güç falan uğraşıyorum Ankara'da değilim. Ama harbi eskiden her işe yıkılırdık, her boka koştururduk amk.

0|0
    1|0
  • Ulus cebeci çankaya kardeş deriz biz kankaya hobaaa

1|0
    0|0
  • Öz kabadayıları.

1|0
    0|0
  • Kekoları geliyor, Artist kızları geliyor, Modifiye dogan şahinleri geliyor.
    Kışı geliyor keza budnan bahsetmessek ayıp olur adamın dötüsünü dondurur.
    Oyun havası geliyor :(
    ANITKABİRİMİZ GELİYOR.

0|0
    0|0
  • Ankara diyince Türkiyenin başkenti geliyor aklima, Ve düğün şarkilari :)

0|0
    0|0
  • Kasvetli bir hava ve memur şehri geliyor aklıma.

1|0
    0|0
  • Benim aklıma sisli puslu havası geliyor ve buzdan kayarak gittiğim yollar geliyor ama yinede güzel şehir sıfırın altında olmasına rağmen :)

0|0
    0|0
  • valla bro sen dışarıya hiç çıkmadın galiba sen sıcak insanlar görmeişssin Ankara sırf memur ve okuyan tayfası ve aşırı resmi şehidir insanları çok soğuk oraya sınav için gitmiştim onu hatırlatır bana

1|0
    0|0
    • Sinav icin gelmssn bir kac gun hemen tanidin yani insanlari. Ben Denizlide okudum kardesim cogu sehirdede yaşadim.
      Ankarayi ovmek icin demiyorum.
      Ogrenciden, Memurdan zarar gelmez insnaa halden anlarlar.
      Surekli bir gecim vardir Ankarqda, tatli bir telase vardir.

• yani ikere gittim toplar bir buçuk ay ama yani en basitini söyliyim adana da adres sorsan vaayy gardaşımm diye yaklaşırlar bize arkadaşla cevap vermeyen oldu bir kaç kişi anlamdım garip zararlı insanlarda demedim ki zaten onu nerden çıkardın?

• kızılayda simit :D

2|0
    0|0
    • Simit degil aslinda, simidi yerken ki o duygu kardesim :)

• aynen :) ama tek basına alamzsn o tadı tek simidi ikiye bölüp sevdiğinle yicen işte o zaman cennet gelir sana Ankara :D

• monotonluk ve sıkıcılık geliyor. :(

0|0
    1|0
  • evde bol bol film, alkol, tek gecelik sex, tiyatro % 100 can sıkıntısı.. ankaradayken her yer özlenir

0|0
    0|0
  • Cepa&Kentpark, Aşti, Arkadaş çevresi, Okul vs.

0|0
    0|0
    • Ankaralimsn?

• Hayır, üniversite için 3 yıl geçirdim son seneye geldik. Ama fırsatım olsa daha önceden gidip görmek istediğim bir şehirdi. 3 yıllık sürede çok güzel anılarım oldu.

• İstanbul'da millet kışın buz gibi mk :))

0|0
    0|0
  • Gardaş kelimesi

1|0
    0|0
  • Anıt kabir <3

0|1
    1|0
  • Ankarada iki sene yasadim. istanbulluyum. aklimda kalan yanlari bogucu ve insani sıkan ni havasi olduğu. ...

0|0
    0|0
  • Memleketim, hiçbir ile değişmem memleketimi.

1|0
    0|0
  • Gidene dur demeyiz
    Düşmeyiz biz dalgaya
    Ankara'nın bebesi
    Dönüp bakmaz arkaya...
    Ulus, Cebeci, Çankaya
    Gardaş deriz kankaya
    :D

0|0
    0|0
  • Benim için Ankara bir şehirden daha fazladır..
    Yaşamayan bilmez..

1|0
    0|0
  • Ankaranın bağları geliyo tabi benim çocukluğumda artık bağlar yok

0|0
    0|0
  • Behzat Ç.

0|0
    0|0
  • LA - Los Angeles
    LA - Ankara

0|0
    0|0
  • bütün renklerini kaybetmiş gökkuşağı..

1|0
    0|0
  • İğrenç elektro Ankara oyun havaları düğünleri ve oynamaları geliyor nefret edilesi durum

0|1
    1|0
  • Türkiye'nin ve apaçilerin başkenti.

0|2
    3|1
    • O halde senide bekleriz apaci bey..

• Yalansa yalan de. Sırf Ankara'da yaşıyorsun diye bu kadar savunmanın gereği yok. Gittim gezdim ve hayatımda gördüğüm en berbat şehirlerden birisi. İnsanları ayrı hava zaten, hele yeni nesili beterin beteri. Kışı güzelmiş, ulan yollar buz tutuyor, musluklardan su akmıyor borular donduğu için, doğru düzgün manzarası yok kışının neresi güzel?

Ayrıca pavyon kültürünün en yaygın olduğu illerden biri. Resmen stipriz mekanlarından farksız, sözde ahlaklı yobazların şehri.

• Sizin gibi çorumlusuda bayburtlusuda büyük şehirlere göç ediyor orada doğup büyüyor snerelisin deyince istanbulluyum:s diyo sonra yobaz biz oluyoruz? Hmmmm... Aynensjfjsjjs

• kızla erkeğin karşılıklı oynayışı he bidde ali dayı

0|0
    0|0
  • Ayazı diye girilir hep muhabbete , en güzeli kışıdır Ankara'nın.

0|0
    0|0
  • ANITKABİR <3 , ATATÜRKÜM <3 .

0|0
    0|0
  • Deniz

0|0
    0|0
  • İlk önce anıtkabir sonra da angara havaları ve la bebe :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam