Hiç kimse İslama İnanmak Zorunda değil Fakat Bazı Çağdaş Arakdaşar Tuhaf Sorularla Bizi Rencide Etmeye Çalışıyo Sitede Görüyorum Neden yapıyolar bunu?

Bizim kutsal saydığımız şeylerle ilgili Akli ve mantiki ( Güya) sorular soruyolar aslında bakıyosunzu dalga geçmek ya da siz neden islama inanıyorsunuz demeye çalışıyo Ayıp yaw hakkatten ayıp

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbirine takılma evet etik değil ama görme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bu insanlara nasil cagdas diyebilirsin? Once ozsaygisini yitirmisler sonra disariya olan saygilarini

0|0
    0|0
  • Siz nasil namus ve bakirelik sorulariyla igrendiriyorsan biz de trolluk yapabiliriz.

0|0
    0|0
    • senin trollüğünü yerim ben yerimmm :DDD

Erkekler Ne Diyor 2

• Ateiz arkadaşın sorduğu bu soru tamamen İslamî kötülemek amaçlı sadece Müslümanlar yapmıyor o dediğin şeyi;
    www.kizlarsoruyor.com/.../q1798265-tanri-seytan-insan-uclusunde-sucluyu-bulmaya-ne-dersiniz

0|0
    0|0
  • çok haklısın. Güya akıl ve mantık dolu sorularıyla inananları rencide edip küçük düşürmeye çalışıyorlar ama inanmayan arkadaşlara birşey dendiği zaman yırtınmasını biliyorlar !!! yok siz yobazsınız yok inanmıyoruz diye bizi dışlıyorsunuz hani dinde zorlama yoktu gibi saçma şeyleri söylerek savunuyorlar kendilerini. siz yapınca akıl ve mantık ama başkası sizi dine çağırınca yobaz mı oluyor?

0|0
    0|0
    • Aynen yaa az önce Yok Tanrı şeytan bilmem ne üçgeni yazmış.. belli ki inanmayan biri yazmış inanmıyosan seni ilgilerndiren bir durum yok ne diye edepiszce soru soruyon de mi :(

• hayır bunları da geçtim bizim için Allahın Resulu olan adama muho diyor ( başka bir kişi ) . şimdi bu büyük saygısızlıktır yani işid militanları saçma sapan şeyler yapınca islam böyle bir din işte demeyi biliyorlar. bu adamın böyle bir hitapta bulunması bizim için büyük saygısızlık. iyi linç edelim o zaman bizde bu adamı . ama yoook biz yaparsak böyle bişeyi yobaz oluruz.

• Yaw işte MAntıksız adamlar çok etrafta

Yükleniyor...