Dublajını bulamadım? Yardım eder misiniz?

Ghajini filminin dublajını bulamadım. Altyazı olunca çok sıkılıyorum yardım eder misiniz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense 18 yaş civarında oluyo böyle. Bir ara türkler bu işin uzmanı dderdi millet bizde övünürdük. Halbuki dublaj mllıktan başka birşey değilmiş.

0|0
    0|0
    • Film uzun olunca biraz sıkılıyorum doğrusu

• Alt yazı çom daha iyidir emin ol. Zaten turkce dublaj demek piyasankn 1 yıl gerşsenden gelicem demektir.

Erkekler Ne Diyor 3

• dublajı yok alt yazılı izle bende ön yargılı davranmıştım izlenmez falan diyodum ama süper bir film kesinlikle izlemelisin alt yazılısı var sadece

0|0
    0|0
    • Dün 3 idiots ve benim adım khan filmlerini izledim. Onlarını beğenince de ghajini ve her çocuk özeldir filmini izlemek istiyorum.

• bu filmi kesin izle ama banada bir arkadaşım önermişti hem küfür etcen hem olcan hemde ağlıycan demişti karışık duygular hissetcen. ben bayıldım buna sana da tavsiye ederim filmle haşır neşirsin galiba

• Şimdi ghajini yi kapatıp hemen Memento yu açmalısın. Ghajini az da olsa mementodan esinlenerek yapılmış bir filmdir. Dediğimi yapmalısın:(

0|0
    0|0
  • Ghajini çook uzun kimse cesaret edememiş dublajına :D

0|0
    0|0
    • 2 part fakat her biri 92 dk. İzlediğime pişman olmadım. Çok güzeldi bence :D

• Güzel evet ama o müzik sahnelerinde kendimi asasım gelmişti sıkıldım :D

Kızlar Ne Diyor 1

• bende bulmadım ama her çocuk özlediri izledim oda mükemmel 3 idiots nasıl tavsiye edersen onuda izliyim dublaj dimi oda?

0|0
    0|0
Yükleniyor...