Hangi tür kitaplar daha çok tutuluyor ?

Yaştan sonra en önemli olsan unsurdur. Sizce Hangi tür kitaplar daha çok tutuluyor ?

• Aşk
    19% (3)33% (2)23% (5)Oy Ver
  • Polisiye
    25% (4)17% (1)23% (5)Oy Ver
  • Macera
    19% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • Fantastik
    19% (3)33% (2)23% (5)Oy Ver
  • Diğer (Belirtin)
    18% (3)17% (1)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence ülkemizde aşk kitapları tutuyor. Mesela Fox'ta ki dizilerden hiçbir farkı olmayan Canan Tan okumaya bayılıyoruz. O bize ne kazandırır ki? Kadın kitabı yarıda bölüp sayfalarca sıkıcı bilgiler paylaşan bir yazar. Hem bilgi de öyle işimize yarayacak bir bilgi değil. Ama bugün baktığın da bir felsefe kitabından daha çok satar. Zaten bu ülke böyle oldukça fazla da bir şey beklememek lazım. Ha aşk kitabına karşı değilim. Aşk isteyen Sabahattin Ali okusun abi. Canan Tan okuyacağına aç bir dizi izle aynı.

0|0
    0|0
  • Vampir karakterli olanlar, ekmekle gider.

0|0
    0|0
  • polisiye ve tıbbı gerilim

1|0
    0|0
  • macera ve fantastik

0|0
    1|0
  • bilim-kurgu,felsefe,tarih,kişisel gelişim,gerilim,psikoloji okumadığım türleri yazsam daha kısa sürer sanırım:)

0|0
    0|0
  • Tarihi -siyasi kitaplar okuyorum genelde .

0|0
    0|0
  • diğer dedim. cinayet kitapları okumaya bayılıyorum suçlu psikolojisini hep sevmişimdir

0|0
    0|0
  • kişisel gelişime de çok meraklı insanlar

0|0
    0|0
  • bn polısıye severım

0|0
    0|0
  • macera bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fantastik:çünkü bi tarafların uydur uydur yaz..tamamen hayalgücü

1|0
    0|0
  • Aşk her daim önde gelir.Aşk şarkıları olsun,aşk şiirleri olsun çok tutuluyor.Çünkü insanların en çok hissettiği duygu budur.

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim benim tercihim ama çoğunluk roman okur gerçek dünyadan soyutlanmak için

0|0
    0|0
  • Bestseller kitaplar genelde polisiye oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...