Hangi ırktansınız türk olanlar içerikli belirtsin (örneğin yörük türkmen Kafkas falan işte)?

Evet arkadaşlar soru belli ekstra bişey yok yorumlar neler?

Güncellemeler:
Devam?
Evet soru belli?

0|0
22|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 22

• goblinim şaka şaka :) ÇEPNİ TÜRKÜYÜM Türklerin en savaşçı boyudur. Karadeniz in Türkleşmesini sağlamışlardır Osmanlı da çepni taburları Sultanın yakın korumaları ve en güvenilir erleri iken Cumhuriyet döneminde de Atatürk'ün sağ kolu Topal Osman da Çepnidir. Topal Osman Doğu da ve kürtlerin karadenizde ise lazların ve rumların basıp katliam yaptığı tüm Türk köyleri için en az 3 rum ve kürt köyü basıp süngüden geçirmiştir kürtleri giresunluları ve trabzonluları o yüzden hiç sevmezler dersimi kürtlerden temizleyenlerde Topal Osman taburları ve Giresunlu gönüllülerdir. Aldıkları kellelerin haddi hesabı yoktur.

0|1
    0|0
    • Lazlar Türklerle savaştımı?

• rize de laz isyanları var cumhuriyet dönemi öncesi o isyanların hepsini Topal Osman bastırıyor Cumhuriyet döneminde lazlar rize de bağımsızlık ilan ediyorlar yavuz zırhlısı gidip bombalıyor Rizeyi sonra dağılıyor hepsi hatta rize de türkü vardır ama paşa atma şapka da takacauk diye rizenin yarısı Çepni dir geri kalan yarısı rum laz gürcü hemşinde de ermeniler var ama hepsi müslümanlaşmış asimile olmuş

• Tatar türklerine dayanıyor soyum

1|1
    0|0
  • Kürdüm

0|0
    0|2
  • Yörük

0|1
    0|0
  • Valla bende hiç bir gen karışıklığı yok saf türküm. Tarihçilere araştırdık soy ağacı çıkarttık (arapça ve türkçe). Ama net olarak hangi türk ırkı bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ırk olaylarını çözemedim , bizim dedeler öküz biraz hiç merak edip sormamışlar dedelerine o yüzden kimse bilmiyor :D

0|1
    0|0
  • Türk'üm ben direk. ya da Dadaş sayılıyorsa dadaş.

0|1
    0|0
  • Türk'üm... Dulkadiroğulları Beyliği mensubu bir Türkmenim...

0|1
    0|0
  • Laz, Arnavut, Bulgar, Karabacak, Kırım Göçmeni

0|1
    0|0
  • Osmanlı ırak türkmenlerinden KERKÜK

1|1
    0|0
  • Annemin tarafa soruyorum Bulgar göçmeniyiz diyor gerisi yok babama soruyorum Kürt müyüz neyiz belli değil diyor. Sorunun cevabını yıllardır arıyorum :(

0|0
    0|1
  • Has türk

0|1
    0|0
  • Biraz uzun hikaye :D Ama kısaca şöyle diyim sana Arap soyumda var. Kafkas soyumda var. Ama Türküm :D

0|1
    0|0
  • anne yörük baba Türkmen

0|2
    0|0
  • Yörüğüz kardeşim

0|1
    0|0
  • Kafkas

0|1
    0|0
  • annem bulgar babam kürt ama gülmeyin olabilir yani ha bu arada annem bulgar türkü falan değil yani anneside babasıda bulgar

0|0
    0|1
  • Türk zenciyim

0|1
    0|0
  • Türkmen

0|1
    0|0
  • Gecmis Acemlere dayali bizm. Evrim gecirmisiz. d

0|0
    0|1
  • kürdüm