İsmail YK neden söndü?

İsmail YK neden söndü? İsmail YK neden söndü? Biliyor musunuz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• yaptığı tüm şarkılar birbirine benziyo artık farklılık istiyo millet ses var ama artık başka bir şekilde kullanmalı

0|0
    0|0
    • ne yapacak ibnrahim tatlıses 1 numara sesin, i stilini bozdumu hiç yk yeterince degişti begenmeyen dinlemez damara devam

• evet beyenmeyen dinlemez bn yorum yaptım tüm şarkıları benziyo evet ama hepside güzel bir kaçının dışında @esnstm

Kızlar Ne Diyor 5

• eskisi gibi zirvede değil facebook şarkısı gibi yapamadı çok severdim çok :(

0|0
    0|0
  • Söndüğüyle kalasıca.

1|0
    0|0
  • Yalarim yutarimli sarkilarindan usandi millet :(

0|0
    0|0
  • ben halen dinlerim.

0|0
    0|0
  • En son Allah belani versin diye sarki soyledi sonra yuz felci gecirdi. Birden yok oldu gitti.

0|0
    0|0
    • Sahi ondan mı gerçekten?

• hayır kardeşim yk şu an sessiz geçen katıldıgı radyo programına 1.5 sene sonra ilk defa söyledi bu sefer yetenegımi kullanıp sarkılar yapacagım slow demişti iyice olgunlasmıs

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok yav hala sokakta arabada dinleyenler var #))))

0|0
    0|0
  • İsmail yk sönermi hiç adamn almanyada 3 katlı villaları falan var zengin. hem en iyi stüdyo onda sizlere bilgi almanyada yasayan arkadaşım yk ile görüşme fırsatı bulmus yk dediği şey su eski şarkılarımdan bir aç tanesini yeni versiynları ile yapacagm ve bunlar slow olacak demştr sadece slow ve birtek eglenceli pop yapacagım demiştir almanyada deli gibi yk çalıyor çok seviliyor hem 2015 den sonra club 34 gibi avrupanın en büyük clubunde çıakcaktır

0|0
    0|0
    • Türkiyede popülerliğini yitirdi.

• ne bitirmesi daha geçen günkü konserinde 55 bin işi ile rekor kırdı adam avrupada 3 kat daha star gibi seviliyor sadece slow arabesk yapıp onnumara olacak populerligi var ama daha fazla kazanacak

• Muzik kanallarinda yok. Reklam yapamiyor onun icin?

• kürtler beni dinlemesin dedikten sonra ne türk nede kürtler yüzüne baktı :D hak etti -160 IQ beyniyle beni dinlemeyin diyor :D

0|0
    1|0
  • apaçi kesim bittiği için. herifin şarkıları full apaçi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...