Resim öğretmenliği kaldırıldı mı var mı hala resim öğretmenliği lisede?

resim öğretmenliği kaldırıldı mı var mı hala resim öğretmenliği lisede? resim öğretmeni olmayı düşünüyorum oliyim mi? arkadaşlar benm çizim yeteneğim var yeteneğim doğrultusunda mı meslek seçiyim yaaa karar veremiyorum :( ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmen olcaksan ataması bol olan bir brans sec yoksa açıkta kalırsın geleceğini düşün ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır kaldirilmafı bend ekendimi bildim bilelei iyi resim çizerim ama bana iş bulamaSin dediler anca mimar sinanı tuturucaksin yetenek sınavında cok iyi puan yapicaksin ve ordna mezun olup ozel kolejde ogretmen olucaksın baya zor iş ama çok istiyorum halada istiyorum

0|0
    0|0
  • Resim öğretmenliğinin kadrosu çok değildir, açıkta kalırsın büyük ihtimalle.

İlla öğretmen olacaksan, matematik ya da dil öğretmeni ol.
    Resim hobi olarak yine çiz.

0|0
    0|0
  • Benim okuduğum lisede yoktu diğer liselerde varmıydı ama resim öğretmenliğinin ataması biraz sıkıntı çok fazla kadro olmaz.

0|0
    0|0
  • anadolu öğretmen lisesini kazanman gerekiyor sanırsam.

0|0
    0|0
    • illa o liseden mi mezun olmam gerekiyor.

• yok daha sonra üniversitede güzel sanatlar fakültesini kazanabilirsin. onlarda sınavdan sonra tercih döneminde yetenek sınavı oluyor.

• Yok galiba

0|0
    0|0
  • dilci olma aman yeter :D zaten bir dünya oldk:D

0|0
    0|0
  • kaldırılmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim hep vardi yetenegim ve cabaladim resim ogretmenligini okudum. Kalkmadi da ayrica.

0|0
    0|0
  • Görsel sanatlar öğretmeni diye geçiyor o artık sanırım

0|0
    0|0
  • bir tanıdık 10 senedir atanmaya çalışıyor resim ört çok yok atama :D ama lisede var mı onu bilmiyorum :D yetenek sınavıyla resim bölümü okuyabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...