Şeytanlar, cinler, ruhani varlıklar, büyüler vs hakkında korkutucu islami kitaplar önerisi arıyorum var mı öneriniz?:D?

şöyle etkili korkutucu olaylar anlatan olabilir, bu varlıkların bilinmeyen yönleri ya da tanınlaması olabilir vs şöyle islamın korkutucu yönlerini ele alan bigüzel zıçıttıran var mı bildiğiniz kitaplar önerebilirmisiniz?:D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kitap değil de facebook a ya da direk arama motoruna korkunç hikayeler yazarsan istemediğin kadar çıkar :D ya da ingilizcen varsa jinn stories falan yaz oo tüm geceyi ihya edersin :D nacizane tavsiyem psikolojiniz açısından bu işe girişmeyiniz , şu an eğlenceli gelebilir ancak acısı ilerde çıkıyor

0|0
    0|0
    • nette olduğunu biliyorum ingilizcem de gayet iyidir de ben ekrandan okumayı sevmiyorum illa sayfa çevircem elimle sonra o kitap kokusunu alacam öyle seviyorum:D

• kitap kurduyuz diyorsun yani :D peki o zaman. Benim bildiğim öyle bir kitap yok master abi :D Nettekileri pdf olarak kaydedip matbaada bastırma olayını önermeyeceğim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• aç cinlerle ilgili kısımlarını oku kuranın hem bilgi alırsın hemde korkmuş olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nicktirgit kardeş gece gece korkutma bizi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...