Hangi Tür Kitapları Seversiniz? Okuduğunuz ve En Çok Beğendiğiniz Kitabı Yazarmisiniz?

En son Dostoyevski' nin Dijital Kale Adlı Romanını Okudum, Yeni bir kitaba başlamak istiyorum ama kararsızım.

0|0
13|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dijital Kale Dostoyevski'nin değil
    Sırlara kafayı takmış yazar Dan Brown'a aittir.

Son zamanlarda siyasi ve felsefesi ağırlıklı kitaplar okuyorum.
    Dan Brown'un kitabı hoşuna gitmişse,
    Umberto Eco'nun Foucault Sarkacı ya da Gülün Adı adlı kitabı ilgini çekebilir.

0|0
    0|0
    • Gerçek Bir Okur Teşekkür Ediyorum. Farklı Olan iki Romanı Ayırt edebildigin için.

Kızlar Ne Diyor 13

• Roman okumayı çok severim.. :)

0|0
    0|0
  • Klasik severim sen de bunlara bakabilirsin. Turganyev İlk Aşk kısa ama hoş bir kitap. Genç Wertherin Acıları da baya etkilemişti. bir de Uğultulu Tepeler öneririm ingilizcesini okumuştum ama Türkçesi de o tadı verir tahminimce

0|0
    0|0
  • Genellikle fantastik, romantik, polisiye-cinayet kitapları okurum. En son Dostoyevski okuduysan benden sana beğeneceğin kitap çıkar mı bilmem. Zülfü livaneli-kardeşim hikayesi güzel kitaptır.

0|0
    0|0
  • Nazan Bekiroğlu'nun La:Sonsuzluk Hecesi adlı eseri ve İhsan Oktay Anar'ın Puslu Kıtalar Atlası eseri çok güzel. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • her türlü kitabı okuyabilirim yeter ki dikkatimi çeksin. şu an mesela sherlok holmes-şüphe okuyorum ama şu ana kadar en çok beğendiğim kitap ise Masim Gorki-Ana çok güzel bir kitaptı öneririm ;))

0|0
    0|0
  • kardeş sen dijital kaleyi okuduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • Daha bugun yeni kitap aldim bogurtlen kisi diye cok ovulmusstu birazdan onu okucam

0|0
    0|0
  • sana hayran olduğum bir gerilim yazarını öneriyorum; Jean-Christophe Grangé :) bütün kitaplarını okudum ve hepsi muhteşemdi

0|0
    0|0
  • fark var2. kişisel gelişim öz eleştiri gibi

0|0
    0|0
  • Olasılıksız

0|0
    0|0
  • aşkk. piraye

0|0
    0|0
    • Aşk kitapları okuyamiyorum. Yinede yorumun için Teşekkürler..

• Yazmaktan biktim jojo moyes sevgilime son mektup

0|0
    0|0
  • habib Bektaş cennetin arka bahçesi... genel olrak aşk macera bad boy hikayeleri okurum ha bir de sadistçe yazılmış kitaplar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tarih ve romanları severim.
    Türklerin Kökeni- Osman Karatay çok başarılı bulduğum bir kitap.
    Şimdide Nihal Atsızın- Bozkurtların ölümü kitabına başlıyacağım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...