Aralıkta olacaklara inanıyor musunuz? Dünya hakikaten yok mu olacak?

2012 gerçekten bizim son senemiz mi?

lütfen dini karıştırmadan cevaplayın..kesin şeyler bilmek istiyorum..bilimsel teorilere ihtiyacım var..

Güncellemeler:
2012'ye doğru gezegenler birbirini yaklaşacakmış.güneş bu daralma yüzünden dünyaya çok yaklaşacakmış..

hem mayalar uçan arabalar olacak dememişler miydi? bunlar olsa olsa uçak olur.tsunami ve büyük deprem hakkında da bilgileri vardı..hepsi oldu..hayırlısı olur umarım

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar mayalanmışlar , yoğurmak gerekiyor artık . Saçma sapan iddaalar atıyorlar ortalığıa . Yok öyle bişey .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle bir şey yok; maya takviminde bile öyle bir şey yok, Hollywood kültürünün sonucu bastılar gazı, bastılar gazı

0|0
    0|0
  • Olcağına inanmıyorumda 21 aralıkta sırf geyiğine özel bişeyler yapmak lazım. O kadar insan inanmış. Sembolikte olsa son günü gibi yaşamalı insan.

Bide 21 Aralığa bırakmasam mı diye düşünüyorum. Dünya hali işte !

0|0
    0|0
  • inanma böyle hurafelere.

0|0
    0|0
  • Kopacaksa kıyamet kpss ye girmeyim la :((

3|0
    0|0
  • Bunun dini karıştırmadan cevaplanması mümkün değil ki.Kuran-ı Kerim'de böyle bir şeyin bahsi geçmiyor.Zaten her ay kıyamet kopacak diye söylentiler oluyor.Mayalarda Allah'ın bir kulu sonuçta nereden bilsinler :)

0|0
    0|0
  • Keske yok olsada her sene ayni muabbeti dinlemekten biktim ya

Ne olacaksa olsun bu dunyaya

0|0
    0|0
    • aynen..ama merak ediyor insan..

• Heeee dunya olacak yancak bitcek kul olcak inek su ucecek inek daga kacacak ak sakalliya siginacak falan filan iste

• maya takvimine kalsa çoktan tarih olmuştuk.sözde 2000 dede yok olacakti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link

Yeni maya tabletleri bulunmuş.7 bin yıl daha olduğunu yazıyormuş kıyamete...

Link yukarıda..

1|0
    0|0
  • Mayalilar gelicegi gorseydi şu an yasiyor olurlardi

2|0
    0|0
    • mayalar yaşıyor zaten ancak kültürleri asimile oldu maya dilini konuşan yine de dünyada 20 kişi kadar var

• Sonu gelmeli artık bu dünyanın ama gayb-ı Allah bilir

0|0
    0|0
  • inanmıyorum..kurandan başka şeylere inanmam...dini karışdırma demişsin ama..allahtan başkası bilemez..insanlara inanmakda şirke girer.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. bilimsel olarak dünyanın yakın zaman içinde yok olacağı kesin. ama mayalara inanmamak lazım.

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...