Son müziğim nasıl olmuş?

Müzik yapıyorum genelde dubstep ama bu sefer Melbourne Bounce tarzı yaptım soundcloud.com/.../angry-neighbours-q4izen-melbourne-bounce yorumunuzu bekliyorum :D

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• emeğine sağlık ne diyebiliriz ki devam et :) uraşmak bişeyler ortaya koymak gurur verici bnce

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim , https://soundcloud.com/qaizen sayfamın linki :)

• haklısın facede dene o zaman

• onu deneyeceğim bakalım da dediğim gibi tıp okumak istiyorum çok zamanım yok

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Her ne kadar parçalara isim verme özürlü olsan da parçalar iyi gelecek vaad ediyor.

0|0
    0|0
    • hahaha o konuda katılıyorum :D isim bulamıyorum, ama hepsinin bir hikayesi var, angry neighbours şarkı çok basslı olunca komşuları sinirlendiriyor, who cares kimsenin umrumda olmadığı bir gündü , failure sınavı batırmıştım falan filan

• tamam yakında bir şarkı daha geliyor sana atarım ismini sen koyarsın :D

• Güzel yapmışsın hacı devam et türkiyede dj çok az zaten başarılar.

0|0
    0|0
    • işin aslı dj yim diyen çok iş yapan yok. Dj ler olan şarkıları birleştirir ya da yeniden düzenler ama biz Producer grubuna giriyoruz yani müziği tamamen biz yapmış oluyoruz bestesi her şeyi bize ait. ama türkiyede az var işte. Bunu açıkladım çünkü çoğu kimse bilmiyor :) teşekkür ederim ama sorun daha çok insana ulaştırmak.

• Faruk sabancı gibi paran olursa ulaştırırsın trde electro house trance fazla dinlenmiyor biraz işin zor ama ozan doğulu gibi olursun.

• ama amacım öyle olmak değil zaten hobi olarak. Yoksa clubtan teklif almıştım , bana uygun değil gibi pek

• Güzel diğer müziklerine nasıl ulaşırım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...