Samsun'da yaşanan afet yüregimizi yaktı...

benim sorum şu;evet doğal bir afet ama evleri oraya inşa edenlere ne yapılacak? Benim şahsi fikrim hiçbisey! Daha önce van depremi ve sonrasında yaşananları anlatmaya çalışmıştım fakat bazı sadece kendini TÜRK sanan sivri zekalılar hemen milliyetçiliğe soyunmuşlardı! Sunu söylemek istiyorum devlet nedir? Afetlerde neden halkına arkasını döner!?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tokinin evlerine güvenmemek gerekiyor . Dere yatağına ev yapmışlar. Sel olacak, sonuçta bir doğa olayı , bunu engelleyemiyoruz fakat sele karşı önlemler alınabilir ve o 9 kişi yaşayabilirdi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yardımcıları olsun.Ölenlere Allahtan rahmet,kalanlara sabır ve selamet diliyorum.:(

Haklısın adım başı sivri zekalılarla karşılaşmak mümkün..Hep diyorum..Doğal afetlerle,ölenlerle alay edecek kadar insanlar nemrutlaşmış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Samsuna canım feda , Van'a elvada dostum işte hepsi bu . Gönderdiğin yardım paketlerinin içinden Çıkan Türk Bayrağına laf eden insanların sonu elbette hüsran olacaktır .

0|0
    1|0
    • Yazıklar olsun.:S:S

• bende seninle aynı şeyi soluyorum ya yazıklar olsun bana! insanlığımdan utandım senin cevabını okuyunca!

• batidan gelen 25 30 arasi paketin içinden turk bayragi çikmis.. dert etmeyin turkler bizi cok dunusuyor tuvalet kagidimiz yok onu bile dusunmusler o yuzden koymuslar. Bayrağımızı beğenmeyen direğini deneyebilir .

• hepsi allahtan. türkiye de de gündem her gün değişiyor ona ağla buna ağla. hiç tv izleme daha iyi

0|0
    0|0
  • Samsuna geçmiş olsun olacağın önüne geçilemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...