Şimdiye kadar en beğendiğiniz kitap neydi? +1?

Yorumuyla birlikte yazarsanız sevinirim.

Benim Böğürtlen Kışı yazarı Sarah Jıo.

Çok akıcı ve sürükleyiciydi. Katapta heyacan, gizem, aşk ne ararsanız var çok gerçekçi bir kitap.

Kitabı okurken ter içinde kaldım tüylerim diken diken oldu. Rafa koyduğumda dahi hala daha kitabın etkisindeydim. Gün içi dizi tartışılırmışcasına kitabı tartışıyodum beynimde. :)

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR LÜRFEN KİTAPLA BİRLİKTE YORUMUNUZU DA EKLEYİN. :)

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Kitap hırsızı.
    Evet, çok hüzünlü ama bir o kadar güzel bir kitaptı Böğürtlen Kışı.

0|1
    0|0
    • Okuyacağım. :) Böğürtlen Kışını sevdiğinoze göre bir bildiğiniz vardır. :)

• İnternetten siparış etmeyi deneyebilirsiNiz. Güvenilir siteler var.

• @neira Söylediğin kitaba bakıyordumda 3 tane çıktı yazarı ve konusu ne söyleyebilirmisiniz?

Kızlar Ne Diyor 13

• Canan Tan - Eroinle Dans, acaip sürükleyici, öyle akıcı bir dille yazılmış ki saatlerce okuduğumu hatırlıyorum, ayrıca madde bağımlılığını da çok güzel ve açıklayıcı ele almış, sıkmadan bağımlılığın ne demek olduğunu anlatıyor :)

0|1
    0|0
    • Yorumunuz için teşkkürler, bakacağım. :)

• Okudum böğürtlen kışını. güzeldi ama hep aynı temada yazıyor kadın romanlarını. Yağmur Sonrası da guzel.

0|1
    0|0
    • Yaklaşıkn olarak doğru yağmur sonrasınıda okudum diğer kitaplarınıda okumayı düşünüyorum. :)

• Beyoğlunun en güzel abisi

0|1
    0|0
  • Labirent: Ölümcil Kaçış. Açlık Oyunları tarzı kitapları çok severim. Bu kitap da tam bana göre bir kitaptı. Sürükleyici ve etkileyiciydi. Akıcı bir dili vardı. 1-2 gün içinde bitirdim. Şimdi de heyecanla filmin çıkmasını beklemekteyim :)

0|1
    0|0
  • Uçurtma Avcısı

0|1
    0|0
  • Canan Tan - Eroinle Dans harika bir kitap okumanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Ayrıntılı bir şekilde bakarım teşekkürler. :)

• Ayşe Kulin-Nefes Nefese..

0|1
    0|0
  • kürk mantolu madonna. çağını aşan eski bir kitap

0|1
    0|0
  • şimşek hırsızı sürükleyici ve aşırı bilgi katanbir kitap filmide var ama kitapla pek uyumlu olmamış

0|0
    0|0
    • Filmin izledim. Fantastik bir film di. Kitaptan bahsedebilirmisiniz biraz?

• filmin kitapla pek alakası yok kitap muhteşem ötesi sanki yaşıyor gibisin filmde çoğu şeyi değiştirmişler siddetle tavsiye ederim

• iskoçyalının gelini
    kalbimin tek sahibi
    son şarkı
    bu liste gider böle ama enlerim bunlar benim ve kesinlikle oku yazarlarını internetten bulursun

0|0
    0|0
  • Gece sirki

0|0
    0|0
  • Psikiyatrist

0|0
    0|0
  • Opucuk kutusu

0|0
    0|0
  • Serenad Zülfü Livaneli aşk elif şafak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Faik Baysal-Rezil Dünya

0|1
    0|0
  • İstanbul hatırası

0|1
    0|0
  • Elegant Universe.
    Kol gibi kitap. Algısı inanılmaz zor. Bu konu da Dünyaca meşhur.

0|1
    0|0
    • En azından bir bakarım ayrıntılı şekilde. Teşekkürler. :)

• Uzay ile ilgilenmekten hoşnut olan bir kimseye yarayabilecek kitaplardan biri midir?
      Yazarı Brian Greene olan kitap değil mi, yanlış kitaplardan bahsetmeyelim.

Aklımdaydı almak, okumadan önce bir de sizin gibi (amatör uzay bilgisinden uzak) kişinin benim için değerli sayılacak fikrini duymak istedim..

• @éurythmic Evet sevgili kardeşim o kitaptan bahsediyoruz. Tavsiye ederim.

• kayip zamanlar

0|1
    0|0
  • elif şafak AŞK

0|1
    0|0
  • Pokindaki sır

Anlıyamazsınız

0|1
    0|0
    • O kadar fena kitap. Piskoloji kitabı mo?

• Kürk mantolu madonna - Sabahattin Ali

0|0
    0|0
Yükleniyor...