Piyano ve keman hakkında?

arkadaşlar ben piyano ve keman çalıyorum uzun zamandır profum diyebilirim ancak artık kariyerim açısından bir karar vermem gerekiyor piyano mu yoksa keman mı sizce?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Piyano gibisi yok ama para olarak dersen keman da iyi.

0|0
    0|0
    • parayla çok fazla işim yok :) sanırım bende piyanoyu seçecem sanırım o koca alete hükmetmenin zevki çok farklı kemanda güzel ama piyano bir başka :)

• umarız birgün :))

• inşallah :)

• keman daha çok tercih ediyo örnegin bir orkestrada piyona olmsada olur ama kemansız düşünemiyorum o ince sızıyı tadmalıyız bn böyle düşünüyorum birini kariyerinde diyerini de zevk olarak çal bırakma

0|0
    0|0
    • zaten ikisinide çalmaya devam edicem ancak birindne birini kariyer için seçmek zorunda kalıcam gibi gozukuyor... sanırım ben piyanoyu seçicem onun cazibesi daha bir vazgeçilmez geliyor bana

• tabi senin biliceğin iş

• Her ikiside guzel,
    secimini keman dan yana yap Turkiye`de piyano kulturu fazla yok
    kendin icin dogru seçim yapmalisin yalniz piyano calmayi birakma :)

0|0
    0|0
    • yok bırakmıyacam zaten her ikisinide çalmaya devam edicem ama sanırım piyanoyu seçicem onda daha çok mutlu hissediyorum kendimi :)

• Kocaeli`deyim.
      nerde caliyorsunuz

• kocaeline daha geçen ay geldik :) kocaeli merkezde bir askeriye var denizci askeriyesi oraya çok yakın bir yerde çıktık sahneye :)

• Piano diyorum 😍😍

0|0
    0|0
    • vaaayy piyano aşığı bir bayan :):) çok severim müzikle uğraşanları allah daim eder inşallah arkadaşım :)

• Ve evettttttt en dogru secim adamimsin😍😍

• eyvallah kanks :):) sende öylesin :):):)

• Keman :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• keman sesi ruhun sesidir. ben kesinlikle kemanı çalmanı tavsiye ediyorum şiddetle müziğin içinden biri olarak. ikisinin bir arada olduğu bir parça atıyorum. sesteki mükemmelige bir bak ve kararını ver. d
    http://www.youtube.com/watch?v=KQYc4URaYVo

0|0
    0|0
  • Piano. Bütün enstrümanların babası

0|0
    0|0
  • keman bence

0|0
    0|0
  • piyano bence...
    bende çok istiyorum öğrenmeyi

0|0
    0|0
  • Piyano derim ben , sahsen ben de calmak istedim. Rahmetli babamın kuyruklu beyaz steinberg'i vardı iflas ettikten sonra satmıştık. Hala içim de uktedir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...