Kapat

Supernatural hayranları bu diziyi neden bu kadar çok seviyorlar?

Supernatural izleyenlerin bildiği üzere Supernatural hayranları, tüm dünyada en büyük hayran kitlelerinden birini oluşturuyorlar. (SPN Family)

Alttaki linkteki yazıda "Şimdi Supernatural Hayranı Olmanın Tam Zamanı – İşte Size Yedi Neden!" diyerek şu anda neden Supernatural hayranı olmak gerek bunu 7 maddede listelemişler.

dizi-mania.com/.../

Sizce burada yazanlar haricinde insanlar neden Supernatural izlemeli? Siz bir hayran olarak insanlara diziyi nasıl tavsiye ediyorsunuz?

Gelin neden Supernatural'a bu kadar "hayran" olduğumuzu konuşalım :)

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• 6 seneye yakın bu diziyi takip ediyorum. Jensen ackles cok ayrı beğeniyorum canımdır kendisi😃 jared padaleckide süper oyuncu her filmlerini izledim ikisininde haliyle supernaturalda süper bir dizi. Oyuncular ekip gerçekten cok iyiler misha Collins'de çok sempatik çok samimi adam izlememek beğenmemek olmaz. Bu arada diziyi yeni izlemeye başlayacak arkadaslar başlamasın sonra dean sam aşığı oluyorlar.😂😂

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğlenceli geliyor dean'in tiplemeleri , esprileri falan. Bir de rahat ediyorum diziyi izleyince. Şarkıları güzel

1|0
    0|0
  • Valla geçen espiriler olsun konusunun değişikliği olsun oyuncuların kalitesi olsun her yönüyle güzel ve izledikçe sıkmayan bir dizi. Bu yüzden seviyorum.

1|0
    0|0
  • Çünkü Dean Winchester (Jensen Ackles) gibi bir adam oynuyor ve rolünü çok iyi yapıyor onun dışında eski arabaları sevdiğimden ve Dean ile müzik zevkimiz özdeş olduğundan hayranım :D (son sezonu izlemedim)

2|0
    0|0
  • ilk sezondan baslayan için anlatması guc bır sey aslında.. babaları samın vampır kızla yakınlıgı deanın arızalı hallerı cassın uyuzu tavırları ve doga ustu gucler, gırmedıklerı bır doga ustu sey kalmadı herhalde:)) super natural gercekten ızlenmeli

0|0
    0|0
  • Castiel 😇😇

1|0
    0|0
  • evet güzel dizi 10. sezon oldu
    efsane sezon 5. sezondur heralde ama uzattılar bu sene bitsin artık diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bir bölümünü bile izlemedim

0|0
    0|0
  • Çünkü çok güzel :) güzel kızlar ve güzel arabalar falan :) ekşında var daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • Çünkü çok mükemmel bir dizi :D

0|0
    0|0
  • nick- soru uyumu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben tavsiye etmiyorum.. Dean ve Sam'i paylaşamıyorum başkalarıysa sdgdf

3|0
    0|0
  • İzleyen çoğu kız dizideki yakışıklılar için izliyor bu da bir etken tabii ama şahsen kurgusu, senaryosu, oyunculukları gercekten mükemmel bu benim için daha önemli bir etken

1|0
    0|0
  • Çünkü karakterler, hiç bir dizide göremediğimiz kadar iyi, bariz bir şekilde''beni izle''diyen, ve kendine sarıcı şekilde oynanıyor. Konular sıkmıyor, oldukça akıcı, tabi oyuncuların yakışıklı, güzel olması da ayrı bir konu. İzleyenlerin bırakabileceğini sanmıyorum. Supernatural candır. Olmuşken şunu da ekleyeyim, hayranlar varsa 31 Temmuz'da twitter'da tag başlatıyoruz. Supernatural oyuncularının Türkiye'ye gelmesi için başlatılacak olan taga twitter'dan destek olursanız seviniriz. Saat 11;00 da ‪#‎ComeToTurkeySPN‬ tag ını başlatacağız ve dünya gündemine girene kadar tweet atıp RT ya da favlayacağız. Atacağımız tweet '' ‪#‎SPNFamily‬ #ComeToTurkeySPN @JensenAckles @jarpad @mishacollins @Mark_Sheppard @cw_spn '' yazarak tweet atacağız.
    31 temmuzda tag başladığı zaman bizimkilerin paylaştığı tweetlerin altına da tagı yazarak onların görmesini daha da arttırabiliriz.
    Tag başladığında dünya gündemine kolayca girebilmemiz için bolca tweet atalım ve FOTOĞRAFLI tweet paylaşıp FOTOĞRAFLI tweetleri RT ve favlayalım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Bu diziyi 4-5 senedir takip ediyorum sevmem deki nedenler ise hem oyuncuları hemde dizinin konusu. Bazı bölümler korkunç, komik veya duygusal olabiliyor yani sadece korkudan ibaret bir dizi değil. Replikleri de ayrı bir mükkemmel özellikle Dean'inkiler beni benden alıyor :D

0|0
    0|0
  • 10, sezon başladı mı?

1|0
    0|0
  • Jensen Ackles var nasıl hayran olunmaz ki ,7 maddeyi boş ver bir tek Dean yeterli.

1|0
    1|0
  • Çünkü işlemesi duyguyu verebilmesi süper

0|0
    0|0
  • Her bölümde ayrı bir heyecan hiç bitmeyen bir merak var, ayrıca aile duyguları iyi yansıtılmış ve özellikle Castiel'in sahneleride çok etkiliyor beni.

0|0
    0|0
  • Çünkü Supernatural bir efsane.

0|0
    0|0
  • Çünkü Jensen ve Jared var :D

0|0
    0|0
  • Çünkü bu diziyi gerçekten sürekli izleywbiliryorum günde 12-13 bölüm izliyorum yine de yetersiz geliyo ayrıca çok tatlılar ve dean in yani jared ın müzik zevki harika

0|0
    0|0
Yükleniyor...